respirator FFP baleni kopie

Respirátory FFP2 s potiskem mohou být zdrojem nových zákazníků

Každý podnikatel, kterému záleží na rozvíjení jeho byznysu, se snaží propagovat svou firmu, kdekoli to jen je možné.

Je mu totiž naprosto jasné, že čím častěji lidé logo jeho firmy uvidí, tím bude jeho firma známější. Reklama se obvykle umisťuje na nejrůznější propagační předměty, jako jsou trička, propisky, hrnečky, kalendáře a podobně. Současná nelehká doba však sebou přináší novou plochu k umístění reklamy, která je mnohem efektivnější než všechny předchozí. Jde o respirátory FFP2, které musíme nosit neustále na obličeji.

Nechte promluvit tváře lidí

Většina obličejů, které každý den uvidíte, ať už v práci, v obchodě, MHD či jen tak na ulici, bude v současné době pravděpodobně kryta respirátorem. Pokud na tuto nevyužitou plochu umístíte reklamu, uvidí ji každý den stovky či tisíce lidí.

Kdo vyrobí kvalitní respirátor FFP2 s potiskem

Nechat si vyrobit respirátory FFP2 s potiskem, který bude propagovat vaši firmu, není nic složitého. Stačí navštívit stránky reklamní agentury Bluearrow.cz, kde můžete sehnat skvělé respirátory z vysoce kvalitní pětivrstvé netkané textilie, která splňuje všechna kritéria pro respirátor filtrační třídy FFP2. Díky své schopnosti zastavit mikroskopické částečky o velikosti až 0,6 mikronu spolehlivě zabrání průniku kapének obsahujících virus COVID 19. Respirátory díky svému tvaru skvěle přilehnou na obličej, který však nijak nedráždí. Reklamní potisk je proveden nejmodernějšími metodami digitálního transferu, a to buď v podobě loga vaší firmy, nebo celoplošného barevného potisku.

Respirátory s potiskem můžete rozdat svým zaměstnancům, nebo je například přibalovat k nákupu vašim zákazníkům. Jedná se o velmi praktický a žádaný dárek, který zviditelní vaši firmu v očích veřejnosti a přivede vám nové návštěvníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.