przpravy.cz hotelbelvedereprague cz nahledovy

Oslava v práci nebo setkání s váženými hosty ze zahraničí

Představit firemní projekt, který se už dlouho připravuje a vedení na něm opravdu záleží. Stejně jako obchodní jednání, na něž běžná kancelář nestačí. Oslava, ples nebo i další společenské setkání, díky němuž se hosté příjemně odreagují. Předností je i velmi dobrá dopravní dostupnost, v blízkosti konání akce musí být zastávky MHD a třeba vlakové nádraží by určitě nemělo být nijak daleko. Jde o spokojenost hostů, jimž se pak bude lépe jednat o podmínkách dlouholeté spolupráce. Není tedy radno cokoliv podcenit…

Malý salónek nebo například i prostorný sál

K dispozici jsou hned tři různé varianty pronájmu, zajištěno je konání komornějších akcí i setkání až několika stovek hostů. Pronájem sálu Praha je k dispozici, stačí se tedy jen informovat ohledně podrobností. Nemusí jít jen o konferenci, protože možnosti jsou velmi široké – seminář s vyšším počtem účastníků nebo maturitní ples, připravený je i prostorný taneční parket.

A co setkání, na které se chystá menší skupina lidí? Školení pro zaměstnance vašeho podniku, ale třeba i divadelní představení? K tomu všemu je určen salónek s rozlohou padesáti metrů čtverečních. Catering je samozřejmostí, občerstvení hostů je zajištěno. Stejně tak i případné ubytování, neboť konferenční prostory přímo sousedí s hotelem.

Ideální umístění v rámci hlavního města

Konat společenské setkání někde daleko od vlakového nádraží, kam není snadné dojet ani vlastním vozem, by účastníky příliš nepotěšilo. Hotel v centru Prahy je však o něčem jiném, k dispozici je totiž hned 149 pokojů – 1, 2 i 3lůžková varianta, ale i exekutivní pokoj, stačí už tedy jen provést závaznou rezervaci.

A kam zahraniční hosty pozvat, aby okusili krásy našeho hlavního města? Nabízí se nejen ZOO nebo Parkhotel, ale například i Letenský zámeček nebo kostel svatého Klimenta pro milovníky sakrální architektury.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *