lavicky

Krásné a kvalitní mobiliáře

Chcete zkrášlit vaše město? Pořiďte na různá místa krásný a kvalitní mobiliář, který dodá vzhledu předměstí, náměstí nebo parku zajímavý vzhled.

Městský mobiliář

Sháníte kvalitní vybavení pro nejrůznější prostory obce, které by ji zkrášlilo, dodalo na elegantním a moderním vzhledu? Pak vsaďte na kvalitní výrobky naší firmy, mezi které se řadí právě i městský mobiliář. Dodejte vesnici nebo městu nový kabátek v podobě krásného venkovního vybavení z kvalitních materiálů.

Venkovní městský mobiliář

Pokud chcete zkrášlit a designově doladit vzhled některých venkovních částí obce, pak je skvělou volbou venkovní městský mobiliář. V sortimentu naleznete nejrůznější typy laviček, které se budou skvěle vyjímat nejen v parcích, dále odpadkové koše, kašny, květináče, kanály a další prvky. Spolehnout se můžete na kvalitní zpracování z materiálů jako je dřevo, litina nebo ocel.

Praktické lavičky do parku i na náměstí

Dopřejte lidem během procházení parčíkem nebo po náměstí nějaká ta místa k odpočinku a setkávání se známými. Posezení na krásné lavičce nikdo neodolá. Vybrat si můžete z různých délek parkových laviček ve variantě smrkového nebo i jiného dřeva.

Stylová volba odpadkových košů

Jistě chcete ve městě pořádek a uklizené ulice. Vybavte je proto stylovými odpadkovými koši, které kromě praktické funkce budou splňovat i funkci estetickou. Parádně tak doladí venkovní prostory. Mohou být vyrobeny z oceli, hliníku, litiny nebo v kombinaci se dřevem.

Designové květináče pro zeleň

Dodejte ulicím trochu příjemného klima díky zeleni. Mezi všemi budovami se budou skvěle vyjímat designové květináče. Hravě tak oživí jakýkoliv veřejný prostor a hodí se jak pro květiny, tak i pro keře nebo menší stromky.

Kovové kované zábradlí

Zajímavým městským designovým prvkem může být i kovové zábradlí a nejrůznější kovové sloupky. To může být opatřeno i ochrannou vrstvou pro větší odolnost v namáhaném prostředí. Vsaďte na některý z těchto ozdobných prvků a oživte vaše město.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.