IMG

Vybavení práškových lakoven

V oboru práškových lakoven a lakovacích kabin se můžete s důvěrou obrátit na zkušeného distributora, který poskytuje komplexní dodávky a služby.

Práškové lakovny a lakovací kabiny

Práškové lakovny a lakovací kabiny si najdou svoje využití zejména v automobilovém průmyslu, strojním průmyslu, ale i v oblasti spotřebičů, nábytku a bytových doplňků. Využití je tak velmi rozmanité. Kromě práškových lakoven je zapotřebí také další důležité vybavení.

Vybavení práškových lakoven

V oblasti vybavení práškových lakoven je naše firma spolehlivým prodejcem, a to již 30 let. V sortimentu vybavení tak nesmí chybět kvalitní práškové barvy, lakovací boxy, řešení filtrace a další potřebné technologie a komponenty.

Zařízení pro povrchovou úpravu

V našem sortimentu nechybí ani profesionální a spolehlivá zařízení pro povrchovou úpravu. V sortimentu zařízení pro přípravu povrchů si lze vybrat z několika variant. Jedná se o komorové postřikové stroje, ponorové stoly, vanové linky nebo různé dopravníky.

Lakovací kabiny a lakovací linky

Dle konkrétní kapacity, prostorových možností a velikosti lakovaných předmětů si můžete zvolit z široké nabídky lakovacích kabin, linek a lakoven. Lakovací kabiny se následně dle použití nátěrových hmot rozdělují na práškové, kapalné nebo elektroforetické. Lakovací linky pak mohou být ponorové, s ručním či automatickým nanášením nátěrových hmot anebo typ s robotickým nanášením nátěrových hmot.

Komplexní dodávky a služby k maximální spokojenosti všech zákazníků

Vsaďte na firmu, která vám poskytne komplexní řešení technologií povrchové úpravy. Touto možností je dodávka služeb na klíč. Využijte nabízených služeb na profesionální úrovni od A až po Z. Obraťte se na firmu, která poskytuje komplexní dodávky a služby, od samotné projektové dokumentace, přes stanovení potřebných technologií, dodávku, až po montáž zařízení a jeho uvedení do provozu. Samozřejmostí je také potřebné zaškolení, záruční a pozáruční servis. Neváhejte se proto na nás obrátit s vašimi požadavky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.