revitalizace panelovych domu

Zateplení fasády domu je spjato se samými klady

Žijete v bytovém domě, který je staršího data realizace? Pak určitě začínáte pociťovat zub času a rozdíl mezi moderními technologiemi. Jsou to zvyšující se náklady na vytápění, ale také nevzhledná fasáda. S tím vším lze pochopitelně bojovat. Musíte pouze vědět, jak na to. Vaším cílem by se mělo stát zateplení fasády domu. Díky němu odstraníte všechny zmiňované neduhy.

Revitalizace panelových domů

Zateplení fasády bytového domu s sebou pochopitelně nese velkou spoustu výhod. V první řadě je to energetická úspora. U některých objektů je udávána hodnota kolem 60 %. A to už je investice, která se jednoduše vyplatí.

Dále si k tomu přidejte zvýšení celkové kvality bydlení. S tím zároveň souvisí i navýšení hodnoty bytového domu, potažmo jednotlivých bytových jednotek. Mnohdy dochází ke snížení parametrů pohybů konstrukce a k celkovému zpomalení přirozené destrukce objektu. V neposlední řadě se můžete těšit na celkovou změnu designu. Revitalizace panelových domů tak má hodně co do sebe. A pokud na to v rámci společenstva vlastníků nebo bytového družstva máte finance, rozhodně běžte do toho.

Půjčovna lešení

Profesionální společnosti zabývající se zateplením fasády domu kromě jiného nabízí i přidružené služby. Jednou z těch běžných je půjčovna lešení. Pokud tedy potřebujete realizovat cokoliv ve výškách, je tohle ta správná volba. Například majitel domu si kvůli realizaci fasády přece nebude kupovat kompletní lešení. Půjčovna je daleko výhodnějším řešením.

Vsaďte v tomto směru na profesionály z oboru. Pokud máte zájem o zateplení fasády domu, obraťte se na Stavební společnost Šurík s.r.o. Ta v tomto oboru funguje hodně dlouhou dobu, takže se můžete prezentovat bezpočtem kladných referencí. Nechte si zpracovat cenovou nabídku na míru a dopřejte si odborného poradenství v tomto oboru. Revitalizace panelového domu rozhodně nebudete litovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.