STSC Z

Hledáte spojovací materiál?

V oblasti spojovacích materiálů a trhacích nýtů se s důvěrou obraťte na distributora a výrobce s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v tomto oboru.

Spojovací materiál a další příslušenství

Naše společnost vám nabízí kvalitní spojovací materiál, například trhací nýty nebo nýtovací matice a další příslušenství. V našem sortimentu naleznete vysoce kvalitní produkty nejrůznějších rozměrů.

Široký výběr spojovacích materiálů

  • TRHACÍ NÝTY

Trhací nýty jsou u nás dostupné s plochou, zapuštěnou a velkou hlavou. Ploché jsou svým použitím nejuniverzálnější. Typ se zapuštěnou hlavou pak využijete všude tam, kde probíhá aplikace na hladkém povrchu. Trhací nýty s velkou hlavou pak pomáhá tlak lépe rozložit na větší plochu, čímž zabráníte poškození nebo zdeformování nýtu. Seženete je v různých provedeních jako je hliník, ocel, měď nebo nerez.

  • STRUKTURÁLNÍ NÝTY

Strukturální nýty jsou dostupné v několika typech. Jsou využitelné při výrobě různých kovových konstrukcí, automobilů, vlaků nebo lanovek.

  • NÝTOVACÍ MATICE

Nýtovací matice seženete v několika velikostech a vyrobené z různých materiálů. Jsou spojovacím prvkem sloužícím k přišroubování dalšího materiálu.

  • LISOVACÍ PRVKY

V sortimentu lisovacích prvků vám nabízíme nejrůznější typy lisovacích matic, spojů a šroubků, panelové úchytky a šrouby určené pro plošné spoje.

  • PŘIVAŘOVACÍ PRVKY

Přivařovací prvky jsou dostupné s hrotovým nebo zdvihovým zážehem. V nabídce nechybí ani bodové či přivařovací matice.

  • MATICE V KLECI

Klecové matice využijete pro montáž do čtvercových otvorů v plechu. Použít můžete standardní nebo s křidélky.

  • PLNÉ A POLODUTÉ NÝTY

K pospojování silně zatížených částí je vhodné použít plné či poloduté nýty. Ty jsou vhodné i na spojování otáčecích prvků.

 

 

 

  • MOSAZNÉ ZÁVITOVÉ VLOŽKY

Závitové vložky z mosazi doladí vnitřní závity v plastových spojovacích dílech nebo ve slitinách z lehkých kovů.

 

Objednejte si od nás kvalitní spojovací materiál a další produkty za dostupné ceny. Z našeho širokého sortimentu si vybere opravdu každý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.