przpravy.cz navackove cz nahledovy

Klidná pražská lokalita nabízí atraktivní moderní bydlení. Proč si to tady oblíbíte?

Těch důvodů, proč si oblíbit tuto lokalitu, je mnoho. Je to především bydlení v klidné oblasti, ale zároveň s veškerým moderním zázemím, které od komfortního bydlení očekáváte. Konkrétně se bavíme o bytech Na Vackově v městské části Žižkov. Je to přesně ten druh bydlení, který od metropolitních bytů očekáváte. Pojďme se na ně podívat blíže.

Moderní byty a zajímavé okolí

Již jsme hovořili o tom, že se jedná o atraktivní lokalitu. Je zde jednak veškerá občanská vybavenost, ale zároveň klid a pohoda. Jedná se v podstatě o bytový komplex, který naleznete podél ulice Malešická. Až bude celý dokončen, bude zahrnovat:

  • 5 rezidenčních objektů
  • 342 bytů

przpravy.cz navackove cz

Určitě nemůžeme nechat bez povšimnutí, že máte na výběr hned několik velikostí bytů, a to od 1+kk po 5+kk. Pokud budete mít o některý z bytů zájem, můžete si je zarezervovat. Bydlení Na Vackově je koncipováno jako moderní bydlení, čemuž odpovídá také samotná architektura celého projektu. Díky důmyslně řešeným balkonům a lodžiím vzniká členitý objekt, který zajišťuje dostatečné soukromí. Toto klidné prostředí samotných bytů plynule přechází v možnosti, které zde máte v okolí s ohledem na relaxaci a sportovní aktivity.

Aktivní relaxaci v tomto prostředí můžete realizovat třeba v sadech na Krejcárku, Parukářce nebo na cyklostezce, která vede skrz vrch Vítkov. V okolí je ale také kulturní vyžití, což zajišťuje blízkost kina Aero, případně můžete vyrazit na nákupy na Vinohrady. Chystá se také nové centrum, které vznikne na území bývalého nákladového nádraží Žižkov.

przpravy.cz navackove cz

Výhodné financování

Máte obavy z toho, že si nebudete moci byty v této lokalitě dovolit? Samozřejmě bydlení je v dnešní době poměrně drahou záležitostí, přičemž v tomto případě s tím developeři počítali a prodej bytů na Praze 3 tak je spojen s možností výhodného financování. To znamená třeba nízké úrokové sazby a sjednání hypotéky bez poplatků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.