Embosovaná karta

Co je embosovaná karta? Tuto technologii s poněkud tajemným názvem určitě znáte. Ne, ve světě magie jsme se neocitli, polygrafie se obejde rozhodně bez čar a kouzel. Jde o mnohem prostší princip. Ostatně, mnoho kreativních duší ho využívá i v domácích podmínkách a zdobí s ním třeba papír, dá se uplatnit opravdu široce.

Vraťme se ovšem zpět do světa karet. Embosování vzniká lisováním, v tomto případě samozřejmě do plastu. Na kartě pak budou reliéfní neboli vystouplé prvky. Ať už to budou písmena, čísla nebo v podstatě jakýkoli jiný motiv.

Tato technologie slouží samozřejmě estetickému účelu, vybraný prvek se jím zvýrazní. Kombinovat se proto dá i s dalšími tiskařskými technikami. Můžeme dané místo na kartě například i pozlatit, což ve výsledku vypadá zvlášť efektně. Zlatý poklad možná doma neukrýváte, tím méně aby podobně závratných hodnot dosahoval zůstatek na vašem účtu, alespoň pokud jste tedy zrovna nezjistili, že mezi vašimi předky se vyskytuje někdo jménem Hilton, tak proč nemít alespoň zlatou kartu. Ale plastové karty nejsou žádné marnivky. Embos je totiž užitečný také k tomu, abychom nápis nebo logo zvýraznili. Tím ovlivníme celkové grafické vyznění.

Uplatnit se dá na prakticky libovolné kartě. Mezi nejznámější zástupkyně patří hlavně embosovaná platební karta. Na tu se hledí poměrně přísným okem ohledně pevně daných rozměrů. A nejen v místě embosování samozřejmě karta nesmí podlehnout opotřebení. Její designové zpracování je už dnes poměrně volné. Nutnost platit těší zpravidla jen málokoho, tak proč si neudělat radost alespoň pohledem na kartu, kterou musíte vyndat z peněženky?

Nejen embosované karty vám dokáže obratem zařídit embos 4card. Potřebujete tisíc kartiček nebo méně? S takovou objednávkou si poradíme během čtyřiadvaceti hodin. Jsme totiž přímý výrobce veškerých produktů. Zatím nemáte s žádnou podobnou zakázkou zkušenosti? My jich máme dost, takže si předem spolehlivě proklestíme cestu kartičkovou džunglí. Ukážeme vám nejdřív jednu zkušební verzi, kterou vytvoříme úplně zdarma. Podíváte se, jak naživo vypadá její design, který si sami můžete navrhnout nebo se o něj rovněž postaráme my. A až poté můžeme začít realizovat kompletní objednávku.

Služby pro naše klienty se snažíme držet na cenově příznivé úrovni. Současně připravujeme různé akce, abychom naši nabídku učinili ještě zajímavější.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *