vířivka

Jak vybrat správnou vířivku?

Vířivka je skvělá pro odpočinek a relaxaci. Stává se čím dál více oblíbeným produktem, za kterým se dnes lidé nevypravují jen do wellness center, ale pořizují si ho domů. Důležité je nepodcenit správný výběr. Ukážeme vám, na co se primárně zaměřit při nákupu, abyste si zvolili dobře a mohli si bez starostí užívat bublinek.

Do exteriéru nebo do interiéru?

Základním kritériem je, kam chcete vaši budoucí vířivku umístit. Jiné typy jsou vhodné do venkovního prostředí a jiné dovnitř do domu. Většina lidí má více místa na zahradě a rádo využije odpočinku v bublinkách při letních párty nebo romantických nocích pod hvězdami. Doma se naopak můžete ve vířivce koupat i v zimě, ačkoliv někteří využívá venkovní vířivku i v chladnějších měsících, protože je v ní stále příjemně teplo. Venkovní varianty jsou všeobecně odolnější, ale také dražší. Pokud chcete ušetřit a mít bublinky venku, volte nafukovací provedení.

Funkce vířivky

V současné době se již nemusíte bát, že by zakoupený produkt neměl dostatek masážních trysek. Většinou nechybí ani různé chytré funkce, které vás překvapí svou praktičností i snadným ovládáním. Rozhodně je však dobré se před koupí seznámit s tím, jaké prvky vaše budoucí vířivka má a porovnat ji s ostatními produkty na trhu.

Pro kolik osob?

Dalším základním parametrem je velikost vířivky. Dobře si promyslete, kolik osob ji bude využívat naráz. Všeobecně je lepší zvolit větší rozměr než menší, který by byl nepohodlný nebo by nestačil pro počet lidí u vás doma. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že větší kusy zaberou také více místa. Při rozhodování se přemýšlejte nejen nad vaší rodinou. Máte-li často u sebe návštěvy, se kterými byste tuto zábavu rádi sdíleli, nezapomeňte ani na ně. Samozřejmostí je, že se můžete o vířivku střídat, ale takové omezení není nic příjemného při rozjeté zábavě nebo potřebě si v klidu lehnout a odpočívat. V nabídce na trhu seženete rozměry pro dvě osoby, ale také desetimístnou vířivku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.