Rty krásné, krásnější, nejkrásnější!

Rty jsou symbolem lásky a vášně, to bezesporu. Rty můžeme brát jako nástroj pro svádění, ať už skrz něžná slůvka nebo polibky. Rty jsou zaručenou a spolehlivou zbraní, kterou dokážeme vyjádřit úctu, někoho rozesmát, utěšit nebo naopak také rozesmutnit či dokonce rozzlobit. A více než kdo jiný si to uvědomují právě ženy, které chtějí mít rty k zulíbání.

Rty krásné, krásnější, nejkrásnější!

Existuje předloha pro dokonalé rty? Nejspíš ne, kdybychom si totiž prohlédli rty všech lidí na světě zjistili bychom, že se ani jedny navzájem nepodobají. Přesto jsou za krásné rty považované především rty zdravé, nepopraskané, bez koutků a oparů. U dostatečně vyživených, hydratovaných a opečovávaných rtů vynikne krása sama, existuje však řada způsobů, jak mít rty ještě o něco  krásnější. Ano rtěnka, mocná čarodějka. Hádáte správně! Existuje tolik jejich odstínů a složení, že se ani ta nejrozmarnější žena při výběru nudit nebude. A protože  je velkým předpokladem pro krásné rty také jejich plnost, obrací se velká pozornost žen právě na rtěnky a další přípravky, které plnější rty slibují. Dnes není problém sehnat rtěnku obsahující kapsaicin, který způsobí velmi silné prokrvení rtů, které pak působí mnohem plnějším dojmem. Přesto ani ta nejlepší rtěnka nemusí dámám ke spokojenosti stačit, a proto je lepší spolehnout se na účinnější metodu zvětšení objemu rtů, kterou najdete na klinice estetické medicíny.

Někdo sází na rtěnku, jiný na kyselinu hyaluronovou

Velmi častou a nebolestnou procedurou pro zvětšení objemu rtů je aplikace kyseliny hyaluronové do rtů. Ta je hydratuje a dodá jim větší objem na dobu několika měsíců. Tento rychlý a převážně ambulantní zákrok je doporučován při nežádoucí asymetrii rtů, při nedostatečné plnosti rtů nebo při změně tvaru rtů způsobené věkem.  Oblíbí si jej ženy,  které už nechtějí dále volit cestu kompromisu a své krásnější já si chtějí užít na dobu delší než jen 24 hodin. Všechny tyto ženy najdou pochopení (když ne u svého partnera) u odborníků kliniky Altos, která se na krásu specializuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.