Dřevěné hodinky jsou něčím více, než jen hodinkami

Když se vysloví pojem dřevěné hodinky, spousta lidí se zarazí a zamyslí nad tím, co si vlastně pod tímto pojmem představit. Jedná se o kus dřeva s ciferníkem? Ve své podstatě to je z části pravdivá odpověď. V následujících řádcích se však dozvíte více o tom, jak vypadají originální dřevěné hodinky.

Hodinky ze dřeva

Ano, dřevo je hlavním výrobním materiálem tohoto produktu. Použito je ale pouze na samotné tělo hodinek, do nichž je vkládán hodinový strojek. Ze dřeva je zhotoven také ciferník nabývající nejrůznějších podob stejně, jako je tomu u hodinek klasických.

Důležité je zmínit, že u kvalitního sortimentu tohoto typu jde o ruční práci trvající až několik desítek hodin, než vzniknou precizní a propracované hodinky. Nejčastěji se používají tvrdší dřeviny, což má vliv na jejich celkovou odolnost a bezpochyby výslednou životnost.

Pokud se rozhodnete pro jejich nákup, určitě si pohlídejte, aby byly dřevěné hodinky zhotoveny ze dřeva ebenového, teakového, bambusového nebo javorového.

Příslušenství k hodinkám

Nedílnou součástí všech hodinek jsou samozřejmě pásky sloužící pro připevnění k ruce. Nejinak tomu není ani u hodinek dřevěných. V tomto případě však zapomeňte na jakékoliv aplikování dřeva. S tím byste z hlediska komfortu a pohodlí jenom stěží pochodili.

Využívány jsou především textilní a kožené materiály. Omezovat se nemusíte výběrem odlišných šířek, tvarem, detaily, ani barevným vyhotovením.

Nakupujte dřevěné hodinky na těch správných místech

Abyste byli s volbou konkrétního modelu naprosto spokojeni, je zapotřebí vsadit na značkový sortiment. Jedině u takových dřevěných hodinek docílíte působivého designu, nízké hmotnosti a přijatelné ceny.

Navštivte internetový obchod DřevěnéHodinky.eu, v němž si přijde na své opravdu každý. Jde totiž o ručně vyráběné hodinky Bobo Bird, s nimiž se pojí odpovídající záruka kvality. Pestrý výběr modelů, nízké ceny, profesionální přístup a rychlé doručení až do domu.

Darujte dřevěné hodinky

Dřevěné hodinky nemusí sloužit pouze vám samotným. Pokud si lámete hlavu s volbou působivého dárku pro svého partnera, partnerku, kamaráda, kolegu v práci nebo jiného rodinného příslušníka, máme pro vás praktický tip.

Nadělte jim kvalitní dřevěné hodinky, které budou zabalené ve stylové dřevěné krabičce. Celek, jenž nadchne naprosto každého, kdo touží po eleganci, jedinečnosti a v neposlední řadě má také velký smysl pro detail.

Dřevěné hodinky začínají pomalu ale jistě ovládat současné módní trendy v oblasti doplňků, proto neváhejte a svezte se na této vlně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *