Vyhledávání (nejen) autobaterií snadno a rychle

Pokud nejste automechanici a nemáte chuť ztrácet hodiny luštěním titulků na internetu, čtete ten správný článek!

V lednu 2018 spouští portál www.autopes.cz  unikátní vyhledavač autobaterií podle typu automobilu. Stačí tak do kolonky během pár minut vyplnit model a motorizaci vašeho vozu a máte vyhráno. Kdyby to tak snadno šlo se vším! A ono to jde! Mimo náhradní díly a autobaterie se s jednoduchostí a elegancí dopátráte i ke správným vstřikovačům pro váš dieselový automobil.

Pokud vás nevarovali prodejci již při pořízení vašeho naftového miláčka, nejspíš budete touto informací nemile překvapeni. Životnost dieselového motoru je dána zejména kvalitou vstřikovačů, které se běžně při vysokém nájezdu začínají domáhat odpočinku či repase. Pokud vám tedy tachometr ukazuje šestimístné číslo a váš automobil spotřebovává nějak podezřele hodně paliva, nejspíše se tento problém týká i vás. Než ale dovezete svůj vůz do autorizovaného servisu, doporučujeme vám posadit se a dát si panáka. Částky za opravy dieselových vstřikovačů se pohybují běžně mezi 30.000 – 50.000Kč. Vaší manželce tak budete muset oznámit, že na dovolenou letos nepojede. Případně máte ještě jednu možnost – nechat si vstřiky repasovat.

Repase vstřikovačů je ale řešení, vhodná spíše pro řidiče, kteří často a rádi obměňují svůj vozový park. Abychom vám vysvětlili rozdíl, je důležité položit si otázku: Pokud si koupíme zrenovované auto, můžeme s klidem říci, že jsme si koupili auto nové? Rozhodně záleží na tom, kdo renovaci dělal a jaké díly do auta použil. Se vstřikovači je to podobné. Tvrzení, že repasované vstřiky slouží stejně dobře jako nové, je už z principu úsměvná. A co když vám řeknu, že za nové střiky byste mohli zaplatit téměř to samé jako za ty repasované? Server Autopes.cz je toho důkazem a jeho provozovatel, David Vaníček, se k otázce repasí vyjádřil takto:

Vstřik, který stojí 15.000 Kč se rozhodně repasovat vyplatí, ovšem repasovat vstřik za 4.000 Kč už postrádá jakýkoliv smysl. Velkou část nových vstřikovačů, které nám dodávají solidní firmy, například Delphi nebo DENSO, nabízíme na našem portálu za cenu, která je srovnatelná s repasovanými. Na repasích spolupracujeme přímo s BOSCH servisem, který nám také poskytuje množstevní slevy. Díky tomu může náš portál nabídnout vstřiky i repasi za výhodné ceny. Autopes.cz také myslí na zákazníky, kteří nemají vysoké příjmy, nabízí proto i prodej vstřiků použitých. Samozřejmě s garancí kvality a zárukou vrácení peněz. Samotný vyhledavač je pak jednoduchý i pro běžné uživatele a každý má možnost využít zákaznickou podporu, pokud si tedy není jistý, může se s námi online poradit. Vítáme každého a budeme rádi, když si naše služby vyzkoušíte.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *