pronajem mobilnych skladovacich hal

Je čas plánovat stavbu plachtové haly

Mobilní haly (nazývané též jako průmyslové stany) se obvykle doporučují jako záchrana pro všechny, kdo si v listopadu vzpomenou, že narychlo potřebují zastřešení. Ano, mnoha lidem vytrhnou trn z paty. Spousta jich ovšem plánuje stavbu haly s předstihem. Pokud i vy máte rádi všechno v klidu, pusťte se do plánování.

Stavba plachtové haly je velmi rychlá. Vždy záleží na tom, s jakou rychlostí je výrobce schopen vyrobit jednotlivé díly. Samotné sestavení je totiž otázkou jednoho dne.

Nechte si zpracovat cenovou kalkulaci

Jestli vás láká mít vlastní montovanou halu, nejdříve je potřeba si pečlivě rozmyslet rozměry. Pokud se spletete, svět se nezboří, haly se totiž dají rozšířit. Lepší však je trefit se napoprvé. Na základě rozměrů se od výrobce dozvíte přibližnou cenu, můžete si vybrat variantu opláštění, doplňky apod. Navíc máte do jara stále čas čekat a sledovat, zda nebude nějaká vhodná hala ve výprodeji.

Zvažte i možnost pronájmu

Kvůli tomu, že jste jeden rok měli nadprůměrnou úrodu a nebylo ji kam schovat, se nákup mobilní haly ještě nemusí vyplatit. Existuje alternativní možnost – pronájem. Zjistěte si, kolik stojí dlouhodobý pronájem mobilní haly, a popřemýšlejte, zda nevede cesta tudy.

Pronájem vás zachrání opravdu okamžitě. Když zjistíte, že je místa málo, zvednete telefon a už druhý den vám mohou přijet halu instalovat. Nemusíte čekat, než se jednotlivé komponenty vyrobí, haly k pronájmu jsou již připravené.

Nebo raději zděnou stavbu?

Nesmysl. Jako garáž, sportoviště, hangár, sklad či zemědělská budova jsou skladové stany a mobilní plachtové haly ideální. Jejich výstavba je mnohem levnější než u zděných budov. Navíc se v budoucnu dají rozebrat, přemístit, zvětšit. Když si je hezky vybavíte, mohou zděnou stavbu zcela nahradit. I do montované haly se dá instalovat topení či naopak klimatizace. Na první pohled možná vypadají vachrlatě, ale konstrukce mobilních hal je pevná. Jak může hezky vybavená hala vypadat a kolik vás bude stát? Informace hledejte u dodavatele Argoservis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *