Pohlédněte na svět z ptačí perspektivy

Člověk se rád vrací na známá místa, která jsou mu z nějakého důvodu milá. A co teprve tehdy, když je může poznat z jiného úhlu pohledu. A to doslova. Konkrétně z neobvyklé perspektivy, z té ptačí. Právě k tomu jsou určeny vyhlídkové lety. Není ovšem vyhlídkový let jako vyhlídkový let. Můžete si do žil vlít ještě větší adrenalin, když se rozhodnete pro pilotování letadla. No vážně, i vy se můžete stát pilotem na zkoušku při pilotování UL letadla nebo vrtulníku. Jen si představte, jaké by to bylo, kdybyste se posadili na místo pilota a přistáli v Ruzyni na ranveji 24 jako druzí za Boeingem ČSA! To jsou panečku věci!

Darujte vyhlídkový let

A teď si představte, že byste třeba darovali vyhlídkový let a pilotování letadla po Evropě, pilotování velkého letadla Cessna nebo si prostě zaletěli letadlem do Chorvatska. I když se vyhlídkové lety odehrávají ve výšce, není možná třeba pro začátek mířit tak vysoko, přesněji řečeno daleko, když máte možnost vydat se na vyhlídkový let nebo si vyzkoušet pilotování letadla se startem v Roudnici, Mladé Boleslavi, Sazené, v Karlových Varech, Plzni, Příbrami, Praze (vyhlídkové lety Praha), Benešově, Českých Budějovicích, Brně (vyhlídkové lety Brno), Ostravě (vyhlídkové lety Ostrava), Hradci Králové a dokonce i v malém okresním městečku Vyškově.

Čtyřicet minut, na které nezapomenete

Když už jsme zabrousili na Moravu, pojďme si předvést například vyhlídkový let, který startuje na již zmíněném vyškovském letišti a podnikne s vámi vyhlídkový okruh kolem Macochy. Uvidíte 8 nejkrásnějších pohledů na okolí Brna. Čtyřicet neuvěřitelných minut s Cessnou 172, právě takový může být i váš vyhlídkový let nad Drahanskou vrchovinou, Moravským krasem a Macochou. Že nemáte v úmyslu letět sami? Potom určitě sáhněte po dárkovém poukazu pro 3 osoby. Částka 7400 Kč se vám po absolvování tohoto vyhlídkového letu bude zdát naprosto zanedbatelná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *