cars

Sledujte dopravní situaci v Praze a v Brně na internetu

Každého řidiče jistě zajímá, jak vypadá dopravní situace na silnicích, a to především ve velkých městech, jakými jsou Praha a Brno. Taková informace se totiž hodí při plánování trasy a ve výsledku se může stát přínosným nástrojem pro úsporu drahocenného času.

Hledejte informace na internetu

V dnešní přetechnizované a moderní době je asi zřejmé, že tyto informace musíte hledat na internetu. Vhod vám přijde jednotný systém dopravních informací pro ČR, který funguje na jasně definované adrese DopravníInfo.cz.

A co zde najdete? Kromě dopravní situace v Praze a v Brně i spoustu dalších věcí, s nimiž vás v následujících řádcích podrobněji seznámíme.

Využijte plánovač cesty online

Na mapě České republiky budete mít k dispozici všechny dopravní události a důležité věci na jednom jediném místě. A to včetně velkých měst, jakými jsou Praha, Brno a ostatní. Kromě toho lze využít praktický online plánovač cest. Stačí zadat místo odjezdu a místo příjezdu, popřípadě další body na mapě. Ihned vám bude vygenerována trasa, která zohledňuje právě dopravní situaci na českých komunikacích. V tomto směru lze vsadit také na rozšířené vyhledávání, kde můžete z trasy vyčlenit zpoplatněné úseky nebo do ní naopak zahrnout i uzavírky. Možností je v tomto směru více než dost.

DopravníInfo.cz však nekončí jen u online dopravní situace v ČR, potažmo v Praze a v Brně. Spolehnout se můžete také na praktickou mobilní aplikaci určenou pro chytré telefony. To znamená, že všechny zásadní informace máte pěkně po ruce. Aplikace je dostupná pro platformy iOS, Android a Windows. I v ní lze hledat optimální trasu zohledňující překážky na cestě.

Nyní, když víte, kde hledat informace o dopravní situaci v Praze a v Brně, můžete se pustit do pohodlného cestování bez zbytečného zdržování a jiných problémů na cestě. To všechno zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.