Anhydritová podlaha s elektrickým podlahovým vytápěním

Velká spousta lidí dnes při výstavbě rodinných domů přemýšlí nad tím, jak v rámci svého vysněného obydlí docílit co nejnižších energetických nároků do budoucna. Existuje samozřejmě řada způsobů, jak něčeho takového docílit. Důraz byste však měli klást nejenom na zateplení, třívrstvá okna a podobné věci, ale také na interiérové prvky.

Je to například anhydritová podlaha v kombinaci s podlahovým vytápěním, která vám může být zrealizována doslova na míru. Rychle, bez zbytečného nepořádku na stavbě a v podstatě během jednoho dne, v závislosti na celkové ploše a rozsahu prací.

Jak může vypadat anhydritová podlaha?

Představte si kombinaci několika materiálů v podobě anhydritu Anhyment C25-F5 ve vrstvě 50 mm a polystyren EPS 100 ve vrstvě 130 mm s elektrickým podlahovým vytápěním a s možností pohodlné regulace. To vše bez nutnosti vlastnit speciální kotel.

Anhydrit je zkrátka ideální nejenom pro svoji rychlost, čistotu a zajímavou cenu práce, ale hlavně pro své fyzické vlastnosti. Ty jsou téměř bezkonkurenční.

  • Samonivelace zajišťující vynikající rovinatost povrchu
  • Zvýšená tepelná vodivost
  • Minimální smršťovací vlastnosti
  • Dobré mechanické předpoklady bez potřeby jakékoliv výztuže

To jsou výhody anhydritové podlahy, které jsou zkrátka neoddiskutovatelné a oproti těm betonovým jsou ještě navíc ideální volbou právě ve spojení s podlahovým vytápěním.

Snižte náklady nemovitosti na minimum

K tomu vám dopomohou nejenom instituce typu Energetická kancelář, ale především specialisté na anhydritové podlahy a podlahové vytápění. Ti na místo určení přijedou s profesionální technikou a přesné množství anhydritu jsou schopny namíchat přímo na místě.

Využijte předností litých podlah a dosáhněte výrazných úspor peněžních nákladů, ať už jde o ty vstupní nebo provozní, které vás budou čekat při každodenním žití ve vašem novém domě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.