fireplace

Nástěnné krbové panely si vás rozhodně získají

Pohled do plápolajícího ohně a poslech praskajícího dřeva. To jsou dvě nezaměnitelné věci, které jdou společně dohromady. Pokud byste si chtěli užívat něčeho podobného, musíte si pořídit krb, ať už v podobě krbové vložky s obestavbou nebo v podání krbových kamen. Jenže, k tomu samozřejmě potřebujete i nezbytný odvod spalin z nemovitosti ven. A takové úpravy nemá možnost provést každý, navíc, když bydlíte v bytové jednotce. I přesto nemusíte zoufat, protože pro vás existuje jedno praktické řešení.

Nástěnné krby do každého interiéru

Velice zajímavou alternativou jsou nástěnné krby. Hned na úvod vám prozradíme, že výrobky poháněné elektřinou. To znamená, žádný reálný kouř a přitápění. Díky tomu odpadá nutnost vést kouřovod z místnosti ven. Dnešní nástěnné krbové panely dokáží navíc přednést naprosto realistický obraz plamenů, takže na první pohled máte dojem, že sedíte u skutečného ohně. O zvukovém projevu praskajícího dřeva ani nemluvě.

Dostupné jsou i nejrůznější velikosti nástěnných krbů. Někdo dá přednost zahnutému panelu, jiný vsadí na podlouhlý obdélník nebo pravidelný čtverec. Příjemná je na krbových panelech jedna podstatná věc. Nejenom, že dobře vypadají, ale dokáží také efektivním způsobem vytápět danou místnost. To znamená, že ve výsledku fungují jako skutečný krb a šíří teplo do interiéru.

Moderní modely jsou navíc vybaveny vestavěným termostatem, takže v podstatě sepnou sami a začnou vytápět dané prostory. Ideální automatické řešení pro každého.

Krby na dálkové ovládání

Vzhledem k tomu, že výrobky tohoto typu jsou neustále kupředu, není se čemu divit, že k dostání jsou také nástěnné krbové panely na dálkové ovládání. Pohodlně se usadíte do své sedací soupravy, stisknete tlačítko na dálkovém ovladači a rázem se rozžhne krb s plamenem. Pravdou je, že tato zařízení mají oproti klasickým krbům opravdu něco do sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.