motorka

Vybíráme oblečení na motorku

Na motorce se sice dá jezdit v jakémkoliv oblečení, ale jen v tom vytvořeném přímo pro jízdu na motorce budete stoprocentně chráněni. Je třeba počítat, že takové oblečení nemusí být vždy úplně pohodlné. Musí především padnout a všechno musí být na svém místě. Jak tedy vybírat?

Motorkářské mikiny

Je jen na samotném vkusu každého jezdce na motorce, zda dá přednost raději koženému nebo textilnímu oblečení. Kůže tělo samozřejmě ochrání daleko více ale je nejen finančně náročnější, ale také méně pohodlná a těsná. Motorkáři, kteří jsou zvyklí na svém stroji cestovat, tak raději dávají přednost vzdušnějšímu a komfortnějšímu textilnímu oblečení. Ideální je pak kombinace kůže a textilu, kdy kůže je na místech, která potřebují nejvíce ochránit. Pod bundu pak nezapomeňte obléknout i skvěle padnoucí motorkářské mikiny.

 Pánské motorkářské tričko

Každý správný motorkář chce být dokonale sladěný, a tak je potřeba dbát i na spodní části oblečení. Pánské motorkářské tričko se ke každému outfitu určitě hodí. Při výběru oblečení myslete také na jeho správnou velikost. Během jízdy se řidič musí soustředit plně na dění na silnici a nemělo by ho rozptylovat nic jiného. Oblečení tak nesmí být ani malé, ani příliš velké. I když si oblečení kupujeme pořád a svou velikost dobře známe, je lepší si každý kousek vždy předem vyzkoušet.

Motorkářské dámské tričko

Na motorkách už dávno nejezdí jen muži. Móda pro ženy, co mají v oblibě tyhle silné stroje tak musí být stejně funkční, pohodlná a bezpečná. Motorkářské dámské tričko je tak bezpochyby tím nejlepším základem, i ženy motorkářky se chtějí přece cítit stylově a dobře. Střihy každého speciálního oblečení na motocykly jsou uzpůsobeny vašemu posedu na motorce, tak aby nikde nic nepřebývalo a netlačilo.

Jezdíte správně oblékaní i vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *