Sklopná parkovací zábrana U komaxit vodoznak

Parkovací sloupky a zabrány jsou ve městech nenahraditelné

Hledáte způsob, jak nepovolaným vozidlům zabránit vjezdu do pěší zóny či na vyhrazené parkovací místo? V takovém případě na scénu přicházejí parkovací sloupky a zábrany, které zamezují ostatním řidičům zaparkovat na zahradě i před vaším domem. Co se barevného provedení týče, vybrat si můžete z několika variant – bílý komaxit a stříbrný zinek.

Zřejmě se ptáte, jestli se parkovací sloupky něčím liší od parkovacích zábran. Pochopitelně, rozdíl je v konstrukci. Jak už samotný název napovídá, parkovací sloupek je pouze sloupek s reflexní fólií, zatímco zábrana je širší, často aby chránila větší prostor před řidiči nerespektujícími pravidla.

Parkovací sloupky s kvalitní povrchovou úpravou

Jestliže si vybíráte parkovací sloupky například do areálu své společnosti, abyste měli vždy jistotu, že přímo před vstupem nebudou parkovat vaši zaměstnanci, dávejte si pozor na to, z čeho jsou vyrobeny. Zaměřte se na povrchovou úpravu, která by měla mít protikorozní ochranu. Přece jen, nechcete, aby vám sloupek začal po několika dešťových dnech rezivět. Sloupek se upevňuje do země, takže se nemusíte bát, že by vám ho v noci někdo ukradl.

Zvolit si navíc můžete, jestli má být sloupek pevný, nebo sklopný. V druhém zmíněném případě je možné sloupek sklopit k zemi, a pak na dané místo zaparkovat. Jelikož je však sklopná alternativa chráněna zámkem, sklopí ji jen člověk s příslušným klíčkem. Parkovací zábrany mají stejný účel jako sklopné sloupky. Také totiž disponují sklápěcím mechanismem a zámkem.

Kdo parkovací sloupky nabízí?

Hledáte specialistu, jenž prodává parkovací sloupky a zábrany? Podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti TOP Znak s.r.o., jejíž kompletní nabídku zhlédnete na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *