Obráběcí stroje

CNC obráběcí stroje

Obráběcí stroje nové generace, ke kterým patří i CNC roboty, odvedou vždy dokonalou a přesnou práci. A to i v případě, že si pořídíte stroj z druhé ruky.

CNC obráběcí stroje přinášejí dokonalý výsledek

Díky moderním technologiím, které jsou využívány při obrábění plastů, je výsledný efekt vždy dokonalý. CNC stroje na plast pracují na základě přesně stanovené a propracované výkresové dokumentace. Systémy, které se na tuto práce využívají, jsou různého charakteru. Technologicky dokonalé řezací roboty pracují s nejvyšším nasazením a s ohledem na každý detail.

  • Je možné využít pro práci
  • systémy řezání vodním paprskem.
  • 5-osé obráběcí centrum pro obrábění chladící kapalinou.
  • 5-osé obráběcí centrum se dvěma pracovními hlavami a rotačním stolem
  • další technicky dokonalé stroje na obrábění plastových produktů.

Své využití nacházejí i ve vojenství

CNC obráběcí stroje jsou nezbytným pomocníkem při výrobě dílů pro vojenská i civilní letadla a některé prvky využívají i konstruktéři vozů Formule 1, sportovních i silničních vozů. Plasty, které jsou upravené těmito moderními technologiemi, najdete i na stavebních strojích, lodích, jachtách, větrných turbínách či dřevěných konstrukcích.

  • CNC obráběcí centra se využívají nejen při úpravách plastů, ale jejich potenciál je využitelný i při zpracování dřeva, kompozitních materiálů, lehkých kovů, hliníku, mramoru, kamene nebo skla.

100 % spolehlivostí vynikají i použité CNC stroje

Naprosto stejnou službu jako stroje nové, vám nabídnou i použité obráběcí stroje. Do této skupiny patří zejména CNC obráběcí centra a vakuové lisy. I k použitým strojům můžete mít naprostou důvěru. Jsou nejen pečlivě vybírány, ale také odborně renovovány a pečlivě odzkoušeny. Navíc je možné využít nabízených služeb, díky kterým se stroje dopraví do určených prostor a nainstalují.

  • I v případě použitých strojů máte jistotu kvalitního servisu a dodávky náhradních dílů.

Díky použitým strojům, které jsou v prvotřídní kvalitě, můžete ušetřit mnoho finančních prostředků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.