Screenshot Chrome

Čím dál více párů míří za svatbou na jižní Moravu

Dříve se lidé brali téměř výhradně v místě svého bydliště. Dnes neváhají pro potvrzení manželského svazku cestovat. Mnoho párů míří například na jižní Moravu. Svatby tady jsou totiž doopravdy pohádkové a nezapomenutelné pro všechny zúčastněné.

Svatba na jižní Moravě bude ideální zejména pro milovníky dobrého českého vína. Své ano si totiž mohou říct klidně uprostřed vinice a jako součást svatby si domluvit degustaci vybraných vín. Tím ale teprve začínáme.

Svatba v kostele a s cimbálovou muzikou

Chcete-li uniknout z ruchu velkoměsta a zažít pravou venkovskou svatbu, svatba jižní Morava bude to pravé. Obřad lze provést buď například uprostřed vinice, či na zahradě, nebo i v kostele. Pokud si necháte veselku uspořádat v magickém prostředí Vinařského dvora na faře v Ivani, můžete mít obřad v kostele, a to i necírkevní. Byla by škoda nevyužít krásných prostor kostela sv. Bartoloměje, který je chráněn jako kulturní památka ČR.

Hostina se pak může odehrávat na zahradě Vinařského dvora, milovníci dobrého pití pak jistě ocení možnost uspořádat ji přímo ve vinařském sklípku. Zdejší sklípek je zrekonstruovaný, 200 let starý. K tomu všemu vám může hrát klasická jihomoravská cimbálová kapela.

Svatba jako splněný sen

Každý si přeje, aby jeho svatební den byl dokonalý. Pokud se ovšem budete brát poprvé, jen těžko můžete pamatovat na vše důležité. Na Vinařském dvoře v Ivani už mají s pořádáním svateb bohaté zkušenosti, takže vám pomohou naplánovat skutečně dokonalou svatbu. Navrhnou svatební menu, nachystají výzdobu i svatební pokoj pro novomanžele. Svatba na Vinařském dvoře je vhodná až pro 100 účastníků. Ti se mohou ubytovat v okolních penzionech. Na Pálavě jich je opravdu mnoho.

Uvažujete o svatbě na jižní Moravě? Nejlepší bude, když se na Vinařský dvůr na faře v Ivani přijedete podívat. Rovnou se můžete poptat na podrobnosti nebo si zamluvit termín. O svatby na jižní Moravě je totiž zájem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *