designovy stul

Designový nábytek v italském stylu

Moderní nábytek ve spojení s tradičními nebo inovativními materiály dodá každému interiéru originální atmosféru. Oblíbená jsou například různá křesílka.

Designový nábytek

V současné době je nabídka interiérového nábytku natolik široká, že si můžeme vybrat do jakékoliv místnosti nábytek přesně podle svých představ. Jednou z možností je designový nábytek v italském stylu. Jedná se především o jídelní a konferenční stoly z dýhy a masivu. Moderní designový nábytek se vyrábí i na zakázku a objevují se v něm nové trendy, které jsou čerpány z významných evropských veletrhů moderního designu. Tím pádem se do výroby nábytku dostávají i inovativní materiály.

  • Důležitou součástí této zajímavé činnosti je i spolupráce s tvůrčími architekty.
  • Výsledky práce je možné spatřit i na pravidelných výstavách nábytku a designu v Praze – Letňanech.

Jídelní židle z masivu

Ke každému jídelnímu stolu patří pochopitelně i vhodné židle, které musí ladit nejen se samotným stolem, ale i s ostatními interiérovými prvky. Proto je v nabídce okolo čtyř stovek typů židlí vyrobených z různých materiálů. Převažuje dřevo a kov.

  • Moderně pojaté interiéry se mohou ozvláštnit kupříkladu barovými židlemi nebo různými typy křesílek, která jsou v současnosti velice oblíbená.

Rustikálně zařízený byt vhodně doplní jídelní židle z masivu z bukového nebo dubového dřeva. Kvalitní židle z masivu jsou také vhodné do restauračních zařízení.

Jídelní stoly z masivu

Základem každé domácnosti je především stůl. Vhodně vybraný stůl dokáže dodat místnosti tu pravou atmosféru na rodinná setkání a oslavy. Jídelní stoly z masivu jsou velice odolné a hodí se do každé domácnosti. Výběr je skutečně široký a najdete zde designové stoly, tradiční tvary i pevné či rozkládací stoly.

  • Jestliže v nabídce není to pravé, není problém vyrobit stůl na míru.
  • Materiálem může být dub, bukový masiv, jasan nebo ořech.
  • Pro náročnější zákazníky je připraven i vzácný jilm.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.