samolepici etikety

Věnujte větší pozornost etiketě u vašich výrobků!

Jestliže se ve velkoobchodě rozhlédnete například v sekci ovocných sycených nápojů, pak zjistíte, že je etiketa jednou z nejdůležitějších součástí vzhledu výrobku. Podle ní se totiž podobné produkty velice snadno rozeznávají, což může znamenat rozdíl mezi ziskem a ztrátou. Etiketa má upoutat pozornost kupujícího a jednoduše jej přesvědčit, že právě váš výrobek je ten nejlepší.

Jak si vybrat dodavatele etiket?

Dodavatele etiket byste si měli vybrat především podle jednání s klienty a kvality odvedené práce. Etikety Plzeň například disponují více než 20 lety bohatých zkušeností, které dokáží využít v každé realizované zakázce. Prioritou by měla být především spokojenost klienta, jíž lze snadno docílit příznivými cenami a skvělým poprodejním servisem i počáteční konzultací. Pouze kvalitní výrobce etiket vám totiž dokáže poradit jak s použitým materiálem, tak s designem.

Jak se taková etiketa vyrábí?

Výroba etiket je velice jednoduchá. Realizuje se vlastně potiskem vhodného materiálu pomocí laserové technologie v případě malých dodavatelů. V případě velkých zakázek výroba probíhá na termotransferových či inkoustových tiskárnách. Tento způsob produkce umožňuje tisk jak barevných, tak i černobílých etiket. Kvalita tiskařské technologie umožňuje použití různých druhů papíru, termopapíru nebo dokonce PET nebo PVC materiálů.

Kolik bude tisk etiket stát?

Cena za tisk etiket Plzeň se bude pochopitelně lišit nejen v závislosti na zvoleném nákladu, ale i na použité technologii tisku a základním materiálu. Nedělejte ovšem předčasné závěry, neboť si můžete nechat provést nezávaznou kalkulaci dodavatelem, ze které se ihned dozvíte předpokládanou cenu. Rozhodně se nebude jednat o likvidační částku, neboť náklady na jeden výrobek budou prakticky nulové.

Etiketa by na vašich produktech rozhodně neměla chybět. Proto neváhejte, a ihned začněte přemýšlet o návrhu etikety nové. Čas od času se totiž vyplatí maličko pozměnit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.