bezkontaktni mycka

Bezkontaktní myčky jsou dnes jasnou volbou

Dávno pryč jsou doby, kdy spousta řidičů zajížděla do kartáčových mycích linek, aby dodali svému vozu nový lesk. V současnosti patří takové myčky k těm dražším a mezi řidiči přibývá těch, kdo jednoduše nechtějí poslat auto pod robustní kartáče. Jestliže se do této skupiny řidičů řadíte také, pak vám bude nápomocna bezkontaktní myčka.

Jak funguje samoobslužná automyčka?

Princip fungování takového zařízení je více než snadný. Jak už prozrazuje samotný název, samoobslužnou myčku aut si obsluhujete svépomocí. To znamená, že zajedete do vyhrazeného boxu, navolíte si odpovídající režim, chopíte se vysokotlaké pistole a pustíte se do mytí vozu. Nulový kontakt s automobilem vám zajistí, že si jej nepoškrábete.

Každá samoobslužná automyčka je vybavena automatem, takže nebudete mít problém ani s rozměněním peněz. Spoléhat se nemusíte jenom na rychlý oplach. V rámci programů lze zvolit také efektivní čištění se saponátem nebo sušení a voskování. Je pouze na vás, jakou péči svému vozidlu dopřejete.

Bezkontaktní myčka jako ideální business plán

Samoobslužná automyčka pochopitelně není zajímavým řešením jenom pro zákazníky v podobě řidičů. Jde také o vhodnou investici pro podnikatele, kteří chtějí svým klientům dopřát komplexnější služby, třeba u benzínové stanice či kdekoliv jinde. Jestliže z pohledu investora máte zájem o bezkontaktní myčky, navštivte internetový portál https://bkfcarwash.cz/, kde se dozvíte, jak vypadá kontejnerová nebo modulární myčka. Zjistíte, jak vše funguje, co je zapotřebí a mnohé další informace.

Samoobslužná automyčka je něčím, o co se jako provozovatelé nemusíte příliš starat, takže i z tohoto pohledu je vhodné přemýšlet o této investici. A když bude postavena na tom správném místě, jde o poměrně zajímavý business. Vyzkoušejte si některou z bezkontaktních myček ve vašem okolí a rozhodněte se sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.