bathroom

Přestavba bytového jádra krok za krokem

Pořídili jste si postarší bytovou jednotku, jejíž součástí je umakartové jádro? Pak je zřejmé, že vaše první kroky povedou k náležité přestavbě. A není se čemu divit. Vzhledem k tomu, že součástí bytového jádra bývají z druhé strany i kuchyňské linky, je třeba vzít tento prostor opravdu z gruntu. V následujících řádcích vám prozradíme, jak taková přestavbě probíhá od A až do Z.

Na počátku všeho jsou konzultace a projekt

Pokud samozřejmě nedisponujete dostatečnými znalosti z tohoto oboru a nejste manuálně zruční, vaším cílem se stanou služby profesionálních řemeslníků. Ti vám pomohou se vším od prvopočátečního plánování, až po finální úklid.

Na začátku všeho je váš chtíč a touha po novém bytovém jádru. Kontaktovat musíte odborníky, kteří s vámi prokonzultují možnosti. Vyslechnou si vaše požadavky a na základě svých zkušeností navrhnout i případná vylepšení. Jestliže se obáváte, že si výstavbou podobu bytového jádra nebudete umět představit, nezoufejte. Moderní doba nabízí moderní možnosti. To znamená, že kromě 3D projektu můžete obdržet i jeho 3D verzi. Do nejmenšího detailu tak budete vědět, jak všechno v koupelně, popřípadě v kuchyni bude vypadat. Jakékoliv další změny a úpravy se vám budou dělat mnohem snáze.

Realizace bytového jádra

Po odsouhlasení všeho potřebného dochází následně ke zbourání starého umakartového jádra. Součástí výstavby nového jádra jsou pochopitelně i jednotlivé rozvody. Od elektřiny, přes topení, až po vodu a odpady. Na své si přijdou podlaháři, obkladači, ale také malíři. Když je všechno hotovo, přichází na přetřes kompletace a úklid. Takové bytové jádro může být hotové v řádu dvou týdnů podle obtížnosti a velikosti.

Vytvořte si proto útulné a příjemné bydlení, jehož nedílnou součástí bude kompletně zrekonstruované a přestavěné bytové jádro. Dnes už se nemusíte čehokoliv bát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.