kancelarska technika

Pro kopírování a tisk zvolte ideální řešení do kanceláře i provozu

Při výběru kopírovací a tiskové techniky oceníte odborné poradenství. Využít můžete i kompletní krátkodobé i dlouhodobé pronájmy a servisní a materiálovou podporu.

Česká firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. se od roku 1995 zabývá obchodní, poradenskou a servisní činností v oblasti kancelářské techniky se zaměřením na kopírovací přístroje a tiskárny. Nabízí v této oblasti komplexní služby a pravidelně získává ocenění nejlepšího prodejce značky SHARP v Moravskoslezském kraji.

Prodej, pronájem a servis

Při výběru kopírovací a tiskové techniky si díky špičkovému poradenství můžete zvolit, zda si chcete vybavení koupit, anebo využít kompletní krátkodobé i dlouhodobé pronájmy včetně servisní a materiálové podpory. Správně zvolená kancelářská technika vám usnadní práci a zajistí plynulý provoz.

Jak vybírat tiskárny s kopírkou

Tiskárnu vybírejte podle účelu, ke kterému ji potřebujete. Typy tiskáren se dělí podle technologie tisku na inkoustové, laserové a jehličkové. Nabídka tiskáren je velmi široká a existují i multifunkční tiskárny, které současně zastanou funkci skeneru a kopírky. Při výběru tiskárny si uvědomte, jak často a kolik tisknete, zda tisknete barevně nebo černobíle a zda potřebujete vedle tisku také kopírovat a skenovat. To vám zaručí výběr té správné tiskárny s kopírkou.

Pronájem tiskáren

Využít můžete i výhodný a bezstarostný pronájem kancelářské techniky pro malé podniky a kanceláře, ale i pro školy, úřady a velké instituce. Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy za příznivé tarifní ceny vám zajistí finanční úsporu oproti pořízení nové techniky. Součástí pronájmu je pravidelná údržba zařízení. Díky vlastní kancelářské technice tato společnost nabízí výhodné podmínky a ceny.

Kvalitní kancelářské zařízení

Vsaďte na kvalitní kancelářské zařízení, které je spolehlivé a eliminujte rizika pro omezení provozu. Využijte proškolený servisní tým zkušených techniků, který se postará o pravidelnou údržbu a servis pronajaté kancelářské techniky. Pokud pronájem kopírek využijete a objem kopírovaného a tištěného materiálu u vás vzroste, vyměníte zařízení za to, které bude vyhovovat vašim aktuálním potřebám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.