drevena okna

Plastová, hliníková nebo dřevěná okna?

Od oken vyžadujeme především dokonalý estetický vzhled a také funkčnost. Díky oknům můžeme totiž významně uspořit náklady na provoz domu či bytu.

Plastová okna

Kvalitní okna jsou jedním ze základů spokojeného bydlení. Okno je totiž prvek, na který se budeme dívat několikrát za den. Pokud nejsou okna esteticky dokonalá nebo mají nějaký technický nedostatek, pak není ani klima v interiéru tím pravým. Klasická skleněná okna se dostávají stále více do pozadí a nahrazují je moderní materiály.

  • Jedním z produktů, který je v současné době velice oblíben, jsou plastová okna.

Oproti klasickým oknům tato vynikají vysokou odolností vůči vnějším vlivům. Investice se tedy rozhodně vyplatí. Okna by měla být prvkem, který je vyroben na míru pro konkrétní dům. Musí totiž ladit se stylem celého domu i jeho okolím.

  • Jednou ze součástí oken jsou parapety.
  • I od nich je vyžadována odolnost, a především estetická dokonalost.

Díky kvalitním plastovým oknům může majitel nemovitosti ušetřit náklady za vytápění.

Hliníková okna

Moderní hliníková okna jsou vyrobena z vícekomorových hliníkových profilů, díky kterým je možná velká variabilita těchto prvků. K oknům je standardně nabízen servis a pochopitelně vhodné parapety. Montáž je samozřejmostí.

Dřevěná okna

Dřevo jako materiál na výrobu interiérových oken má celou řadu výhod. Jednou z nich je dokonalá izolace. Dalším pozitivem je bezesporu reprezentativní vzhled. Vysoce jakostní dřevěná okna jsou složená ze tří vrstev sosnového dřeva. Tento materiál je garancí stabilní konstrukce a výborných izolačních vlastností. Použité dřevo se pochopitelně impregnuje a tím je ochráněno nejen před povětrnostními vlivy, ale také před plísněmi a dalšími nežádoucími látkami.

  • Moderní okna jsou nabízena v mnoha velikostních i tvarových variantách.
  • Vybrat si tedy mohou majitelé klasických rodinných domů, ale kupříkladu i atypických kancelářských budov nebo moderních bytových domů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *