Nábytek na míru

Perfektní textilní prvky do vaší ložnice

Sháníte opravdu dobrou postel s kvalitní matrací do nové ložnice nebo nábytek na míru? Rádi bychom Vám nabídli své služby a vysoce kvalitní produkty.

Perfektní postele do vaší ložnice

Chtěli byste mít svou ložnici naprosto perfektní, a k tomu potřebujete také bytelnou postel s kvalitními rošty a matracemi? Kdo by nechtěl spát v maximálním pohodlí. Nevíte ovšem, kam se obrátit, abyste měli jistotu kvality za rozumnou cenu? Potom bychom Vám rádi představili svou firmu Postele pro zdravý spánek, která je na trhu již dvacet tři let. Už od samotného začátku se věnujeme zdravému spánku, se kterým samozřejmě souvisí matrace, i samotné postele a rošty. Pokud byste potřebovali jakkoli poradit, je Vám plně k dispozici vyškolený personál. Nebojte se zeptat na materiály, na rozdíly mezi jednotlivými produkty, protože to jsou často důležité faktory při rozhodování před koupí.

Často si říkáte, že byste nejspíš potřebovali matraci nejprve vyzkoušet, než si ji koupíte? To, že si na chvilku sednete nebo lehnete na kraj ukázkového kusu, Vám nestačí? Víme, že i toto je podstatné pro to správné rozhodnutí, a tak si u nás můžete matraci vyzkoušet zdarma. Půjčíte si ji domů, ať už chcete zkusit tuhou, měkkou či zlatou střední cestu, otestujete, co přesně Vám vyhovuje a až pak se rozhodnete.

A jak je to s odvozem? Musíte si půjčovat dodávku nebo nějaké větší auto, abyste vše zvládli dopravit domů? Nemusíte mít obavy, naše prodejna se nachází v Českých Budějovicích, kde dopravu zajistíme většinou zdarma a další místa závisí na vzdálenosti od nás, samozřejmě je při výpočtu ceny dopravy zohledněna částka, kterou jste do objednávky investovali. Ať už je to postel či jiný nábytek, dovezeme a smontujeme přímo u Vás.

Do ložnice se určitě nebude hodit jen postel, ale také nějaký další kousek nábytku. Jsme schopni vyrábět i na míru, vše spolu budeme konzultovat a výsledkem může být perfektní nábytek na míru. Výroba po uzavření objednávky může trvat až dva měsíce, s čímž je třeba počítat, ale věřte, že to bude stát za to a Vy budete mít nábytek dle vlastních představ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.