dilny new

Nepodceňujte správnou geometrii podvozku!

Součástí kvalitní diagnostiky našeho vozidla je vždy geometrie podvozku. Díky kvalitně provedené geometrii podvozku a jejímu měření můžete zjistit celou řadu skrytých problémů. Využívá se takzvaná metoda laserové geometrie praha, nebo chcete-li laserové geometrie všeobecně. A o čem všem taková laserová geometrie je? Na to se pojďme detailněji podívat. To, že je čas právě na tuto diagnostiku, poznáme tak, že při řízení pociťujeme, že to zkrátka není ono. Vozidlo může zanášet, vozidlo nedokáže přesně vybrat zatáčku tak, jak potřebujeme, anebo dokonce také můžeme hovořit o ukazateli, který nám naznačí nestejnoměrné opotřebení pneumatik.

Pár rad, jak se nejít špatné geometrii kol naproti

Pravdou samozřejmě je, že vždy je dobré problému předcházet, abychom ho vůbec nemuseli řešit. Je jasné, že dříve či později každé vozidlo potřebuje přesnou diagnostiku a další testy a kontroly, jako třeba i testy brzd a testy podvozků a podobně, ale dá se to oddálit, případně minimalizovat. Špatné geometrii kol můžeme předejít rovněž tak. Jistě to všichni známe, potřebujeme jen někam rychle vyběhnout, a zase rychle odjet a posunout se, děláme to opravdu všichni. Ale stejně tak bychom si měli uvědomit, že tak jdeme právě naproti špatné geometrii kol a špatné geometrii kol praha, jakmile často praktikujeme podélné parkování na chodníku.

A jak provádí geometrii kol v Praze 10?

Geometrie kol se samozřejmě provádí i v pneuservisu praha 10, takže se můžete zastavit, pokud máte pocit, že vaše vozidlo zanáší a něco je prostě jinak, než by mělo být. Svoje auto známe, takže tím pádem poznáme, jak moc je důležité, abyste ho měli v pořádku, a ještě více poznáte, kdy je čas na diagnostiku podvozku, a to třeba právě moderní metodou na laserovém zařízení John Bean. Díky tomu už bude geometrie kol Praha v naprostém pořádku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.