městský drátový rozhlas

Města a vesnice potřebují obecní drátový rozhlas

Každá obec si potřebuje zajistit možnost informování občanů o novinkách, změnách i připravovaných akcích. Obvykle využívá kombinaci několika časem prověřených metod. A podobně je tomu i u škol, sportovních center nebo autobusových a vlakových nádraží.

Jaké formy šíření informací jsou nejvýhodnější?

Osvědčenou formou je vývěska na zdi obecního úřadu, případně i na náměstí, návsi, nádraží nebo jiném hojně navštěvovaném místě. Většina měst i městysů navíc v pravidelných intervalech vydává vlastní noviny nebo časopis. A webové stránky jsou dnes samozřejmostí i pro vesnice s pouhými několika desítkami obyvatel. Nelze však zapomenout na obecní drátový rozhlas, jemuž rozhodně neodzvonilo. Tlampače, které byly běžně umístěny na sloupech a budovách již v době mládí našich dědečků a babiček, stále mají své opodstatnění. A přestože dnešní trendy velí zbavit se drátů, zrovna obecní drátový rozhlas má oproti modernímu přenosu vzduchem výrazné výhody.

Drátový rozhlas je vhodné objednat u osvědčené firmy

Spolehlivým dodavatelem, který dokáže nejen nainstalovat obecní drátový rozhlas či školní rozhlas, ale také zajistit kompletní profesionální servis, je firma EL-MIK. Ta již od roku 1994 zajišťuje nejen opravy obecních rozhlasů. Specializuje se i na výrobu a montáž rozhlasové a ozvučovací techniky. Za dobu své praxe získala firma mnoho spokojených zákazníků, mezi něž patří řada měst a dalších obcí, základních a středních škol, sportovišť i zábavních center.

Aby také ne, když dokáže každému zákazníkovi najít řešení přesně odpovídající jeho potřebám a s nejlepší možnou cenou. Součástí služeb je navíc i odborné poradenství. EL-MIK se také zabývá i montáží telefonních ústředen, kamerových systémů a ozvučení škol a provozuje i velkoobchodní a maloobchodní prodej ozvučovací techniky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.