Whirlpool

Máte zálusk na vířivku? Porovnejte tu klasickou a nafukovací

Vířivá vana neboli vířivka není jen nedílnou součástí wellness center. Díky cenové dostupnosti si ji pořizuje spousta lidí domů. Vířivku si můžete umístit do interiéru, ale také do exteriéru, kde má své kouzlo. Na počátku všeho byste měli uvažovat také o tom, kolik lidí bude vířivku využívat, co od ní očekáváte a s jakou frekvencí ji upotřebíte. Do hledáčku se vám dostanou dva odlišné produkty. Jedním z nich je nafukovací mobilní vířivka. Tím druhým je klasická pevná vířivka.

Klady a zápory nafukovací vířivky

Nejprve se pojďme věnovat nafukovací vířivce. Ta se v první řadě vyznačuje nižší nákupní cenou. Společně s ní jdou ruku v ruce také menší provozní náklady. Se samotnou realizací a montáží nebudete mít žádný problém. Zároveň oceníte nižší hmotnost a tím pádem snadnou manipulaci. Pokud nebude vířivka napuštěná, můžete ji snadno přenášet z místa na místo a usadit tam, kde ji chcete mít. I mobilní vířivá vana je určena k celoročnímu používání.

Na druhou stranu použitý materiál vířivky je spojen s omezenou životností. Zároveň zapomeňte na jakékoliv další úpravy nebo možnost použití speciálního příslušenství. Typickým příkladem je přídavné osvětlení, rádio apod.

Výhody a nevýhody klasické vířivky

U pevné vířivky jednoznačně vede dlouhá životnost. Ve své podstatě získáte produkt šitý doslova na míru. Součástí jsou pohodlná sedátka a tím pádem je vyšší komfort oproti nafukovací variantě. Volitelný je počet použitých trysek, ale také bohaté příslušenství.

Za takový luxus si samozřejmě připlatíte. Vyšší nároky jsou kladeny na připravenost míst, sestavení vířivé vany i provozní náklady. Klasická pevná vířivka si jistě uzme více prostor nežli ta nafukovací. Zároveň zapomeňte na to, že byste ji následně snadno a rychle přesouvali někam jinam. Tak tomu prostě není. Tak co už víte, jaká vířivka je vhodná právě pro vás?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.