zbytek bavlnene platno pruh smolkove modra bila cm x sire cm

Jaký materiál vybrat na letní pletení nebo háčkování?

V létě trávíme venku více času než doma. Ať už jsme na výletě, pracujeme na zahradě, nebo užíváme volna na dovolené u moře, nemusí to nutně znamenat, že svůj oblíbený koníček pověsíme na hřebík a vrátíme se k němu až v zimním období. Právě pletení a háčkování je možné vzít si s sebou kamkoliv. Potřeby pro tuto činnost totiž jednoduše sbalíte do kabelky. Tvořit nové výrobky tedy můžete prakticky kdekoliv.

Svých oblíbených činností jako je pletení a háčkování, se nemusíte vzdávat ani v létě. Stačí si jen vybrat správný materiál a můžete se vesele pustit do tvorby nových módních kousků, které obohatí váš letní I zimní šatník, popřípadě do originálních dekorací pro váš domov, které zároveň mohou posloužit jako originální dárek pro vaše blízké.

Výběr materiálu

V případě letního pletení a háčkování doporučujeme zvolit materiál, který nekouše, je lehčí a vzdušnější. Vybírejte proto raději z přírodních materiálů, jako jsou například bavlněné příze, bambus nebo nestárnoucí len. V případě, že se chcete pustit také do šití, doporučujeme bavlněná plátna, která potěší i začátečníky. Dobře se totiž stříhají, nevytahují se a při samotném šití se s nimi pracuje velmi snadno.

Kde koupit kvalitní materiál pro pletení a háčkování?

Kvalitní materiál pro pletení, háčkování a šití seženete například v rodinném e-shopu move-material.cz. Tento e-shop založila současná majitelka v roce 2008 poté, kdy v rámci portálu Fler úspěšně prodávala korálky. Dnes si na e-shopu můžete vybrat z více než 16 000 položek, jejichž kvalita byla vyzkoušena na vlastních výrobcích samotného týmu e-shopu. Potřebujete-li tedy kvalitní bavlněné plátnobavlněné příze, organzu, korálky a další materiál pro vaše tvoření, v e-shopu move-materia.cz jste na správném místě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.