trendy

Jaké jsou módní trendy?

Chcete sledovat, co se nosí a vědět, jaké jsou současné módní trendy? Máme pro vás několik chytrých a zajímavých tipů, které jistě ocení úplně každý, kdo si chce držet styl a jít s dobou. Pojďte se podívat na zajímavé inspirace i možnosti, kde hledat aktuální módní trendy. Určitě pro vás budou dobrým tipem, ať už nakupujete značkové zboží nebo v second handu.

Nesmrtelné klasiky

Jsou věci, které jsou na krátkou chvíli trendy, ale velice rychle vyjdou z módy. Pokud chcete vsadit na jistotu, vyberte si takové oblečení, které si drží svou popularitu dlouho řadu let a i po dlouhé době je stále moderní. Příkladem mohou být džíny, které byly „in“ před lety a jsou i nyní. Módní střih se sice mění, ale základ zůstává. Vždy si zvolte takový typ, který padne právě vám, ať už móda káže cokoliv. Pokud jsou například trendy upnuté věci, ale vaše postava vám je nedovoluje nosit, vyberte si sice styl, který má na sobě nyní méně lidí, ale který padne právě vám.

Inspirujte se celebritami

Dobrým tipem, jak si udržet přehled o trendech a o módě, je sledovat oblečení, které vidíte v časopisech nebo například na obrazovkách. Nemusí se ani jednat o modelky nebo lidi pohybující se v tomto odvětví. Dobrou inspirací jsou herečky, zpěvačky, ale například i političky – v současné době je velkým vzorem královská rodina, která udává trendy nejen v dámské módě, ale díky řadě jejich malých ratolestí také v dětské módě.

Najděte si svůj styl

Vždy záleží na tom, kam právě jdete. Inspirace celebritami může být prospěšná, například pokud vyrážíte do společnosti nebo na firemní jednání. Na běhání do parku se však nehodí. V tomto případě dejte přednost pohodlnosti. Zde si můžete vzít za vzor například ve sportovních hvězdách, které chodí v tomto stylu i ve své volném čase. Nebojte si však zvolit něco originálního, co vystihne právě vás a co se bude hodit přímo k vám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *