specialni lepenka

Jak a kde vybrat obalové materiály a speciální lepicí pásky?

Obalové materiály a lepicí pásky mající speciální funkční vlastnosti jsou velice užitečným pomocníkem, kterého využije každý domácí i profesionální kutil, ale také běžná domácnost pro základní opravy nebo i firma. Poradíme vám, kde toto zboží nejlépe koupit. Díky obalovým materiálům snadno cokoliv zabalíte pro přepravu nebo uskladnění a díky lepicím páskám si poradíte v každé situaci bez nutnosti volat opraváře.

Spolehlivý prodejce nejen obalových materiálů

Společnost Jarico se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem již od roku 1994. Hlavní zaměření této firmy je od počátku obalový sortiment, který je určený pro široké spektrum zákazníků a jejich potřeb. Nabídku obalových materiálů najdete na stránkách jarico.cz, kde se nachází i e-shop. Na něm si můžete vybrat nejen různé druhy obalů, ale také další zboží, jako jsou čistící a hygienické potřeby a další. Široké zastoupení zde mají rovněž potravinářské a gastro obaly a obaly pro dárky. Prodejce vám díky ochotě a profesionalitě ve svém oboru poradí v případě potřeby s výběrem. Jarico splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Velká část nabídky e-shopu je stále skladem.

Využití obalových materiálů a lepicích pásek

Obaly se hodí pokaždé, když chcete něco dobře zabalit například k odeslání nebo k uskladnění. Potravinové fólie ochrání jídlo před oschnutím a zároveň prodlouží jeho trvanlivost. Speciální lepicí páska se pak hodí pokaždé, když k sobě potřebujete přichytit dvě věci. Můžete využít obyčejnou izolepu a obtočit s ní to, co má držet pohromadě, nebo si vzít na pomoc oboustranného pomocníka. Díky pásce, která má lepicí plochu z obou stran, k sobě snadno přichytnete dvě věci bez toho, aby byl spoj příliš viditelný. Speciální lepicí páska s tkaninou uvnitř jako výztuží se pak zase hodí pro pevné připevnění, které bude muset odolávat velké zátěži. Díky určité míře pružnosti nehrozí její protržení. Všechny speciální lepenky můžete zakoupit v různých šířkách a provedeních.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *