mana

Co je to „MANA“? Znáte tuto moderní a jednoduchou stravu?

Znáte jídlo, které se nazývá MANA? Nyní nemluvíme o tom, co jedli dle legend v historii bohové, ale o novém a moderním způsob stravování. MANA dokáže plnohodnotně nahradit běžnou vyváženou stravu, dobře chutná a navíc je její příprava velice jednoduchá. Ještě Manu neznáte? Tak to se pojďte podívat, o co se vlastně jedná.

Složení

Firma Heaven Labs s.r.o. pochází z České republiky. Funguje od roku 2014 a sídlí v Praze Uhříněvsi. Její jedinečný nápoj s názvem Mana je kompletní jídlo ve formě drinku, které vás dokáže zasytit a dodat tělu všechny potřebné živiny. Není k ní třeba brát žádné doplňky a suplementy pro dodržování pestré stravy – nápoj obsahuje širokou škálu potřebných látek včetně celého spektra vitamínů a minerálů. Mana má dokonce 161 zdravotních benefitů schválených od European Food Safety Authority. Jedná se o stravu bez GMO vhodnou i pro vegany.

Příprava

Klasická verze Many je prášek, který si rozmícháte ve vodě. Postupem času vznikl i nápoj, který je již hotový – stačí otevřít a pít. Nemusíte se bát, že by vás Mana dostatečně nezasytila – je poměrně koncentrovaná a dokáže zahnat hlad lépe než klasická dietní jídla. Díky rychlosti přípravy se hodí pro každého, kdo chce ušetřit čas s vařením, ale nechce se stravovat nekvalitními polotovary a naopak hledá plnohodnotný zdroj energie pro tělo i pro mozek. Výhodou Many je, že je v porovnání s klasickým teplým jídlem levnější – jedna porce vás vyjde zhruba na 40 Kč.

Chuť

Mana má specifickou chuť, která je neutrální a velice příjemná. Mnoho lidí ji popisuje, že se nejvíce blíží vanilce. Nevýhodou Many dlouhou dobu byla monotónnost – mnohým konzumentům po delším čase scházely jiné chutě. Na druhou stranu však odpadá starost s vymýšlením, jaké jídlo uvařit a máte čas se soustředit na důležitější věci. Pokud byste přeci jen chtěli příchutě střídat, přišla Mana s novinou ve formě své kakaové, jahodovo-malinové a tropické příchutě. Samozřejmě v prášku i v nápoji a se zachováním verze původní receptury.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.