projekt vodovodni pripojky

Jak na domovní ČOV?

Zvažujete, jakým způsobem likvidovat odpadní vodu z vaší domácnosti? Pokud se nemůžete napojit na kanalizaci nebo je to příliš finančně náročné, dobrou volbou je domovní čistírna odpadních vod. Její výhodou je také ekologičnost, přečištěnou vodu lze totiž znovu použít k účelům jako je zalévání zahrady nebo třeba splachování toalety. Se zajištěním projektu domovní ČOV i vyřízením na úřadech si nemusíte lámat hlavu, vše kompletně zajistí společnost ZAKRA.

ZAKRA má za sebou již stovky realizovaných projektů domovních ČOV, její zkušení odborníci si poradí s každým řešením i s atypickou situací. Odborně posoudí vaše podmínky a navrhnou vhodné řešení. Můžete se spolehnout na rychlé zpracování i příjemně dostupné ceny. ZAKRA působí po celé republice a vše je možné vyřídit také online.

Podívejte se na webové stránky firmy ZAKRA a prohlédněte si ukázky realizovaných projektů domovních ČOV. Také se zde můžete seznámit s postupem prací, radami pro výběr domovní ČOV. Nejlépe se o zkušenostech a odbornosti společnosti ZAKRA přesvědčíte, když si sjednáte úvodní konzultaci zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.