water slide

Poznejte krásné aquaparky České republiky

Máte rádi vodu, koupání, opalování a zábavu? Pak si naplánujte návštěvu do některého z českých aquaparků. Ty totiž nabízí tohle všechno, a ještě mnohé navíc. V Česku se jich nachází hned několik a vybrat si může opravdu kdokoliv. S těmi nejzajímavějšími a největšími vás nyní seznámíme v následujících řádcích.

Poznejte Aquapark Čestlice

Aquapark Čestlice neboli Aquapalace Praha. To je místo, kde se vám bude skutečně líbit. K dispozici je totiž dvacet jedna nejrůznějších tobogánů a skluzavek. Užívat si budete pestrých vodních atrakcí. Ten největší tobogán měří dokonce neuvěřitelných 250 metrů a divoká řeka nabývá délky až 450 metrů.

V tomto pražském aquaparku pochopitelně najdete zázemí i pro relaxaci a odpočinek. Chybět vám nebude lahodné stravování, opalování a hromada regeneračních procesů.

Zajímavé aquaparky ČR

Na seznam originálních a moderních aquaparků v Česku rozhodně patří Aqualand Moravia situovaný v oblíbených Pasohlávkách. Tento aquapark patří k těm technicky nadčasovým a vybírat si v něm můžete ze spousty bazénů, tobogánů a skluzavek. Koupání si navíc budete užívat v obležení Pálavských vrchů.

Z architektonického pohledu se ke krásným aquaparkům řadí Centrum Babylon Liberec. Během koupání a relaxace si budete připadat, jako ve skutečných římských lázních. Spousta atrakcí zde čeká nejenom na děti, ale také na dospělé. Ve výčtu ostatních originálních aquaparků by šlo pochopitelně pokračovat. Nabízí se třeba Aquapark Špindlerův Mlýn, Buly aréna Kravaře, Aquapark Pardubice, Aquaforum ve Františkových Lázních a v neposlední řadě i Vodní ráj v Jihlavě.

Neseďte doma a vezměte svoji rodinu do některého z těchto aquaparků, ať už je krásné nebo ošklivé počasí, protože ve vnitřních prostorách si to užijete vždycky. Podlehněte novodobé zábavě, která čeká na každého. Užívejte si nadstandardní zázemí a nekonečnou vodní zábavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.