Matcha tea kapsle ks

Chcete být přes den plni energie a v noci se konečně pořádně vyspat?

Jestli je vaše životní tempo vražedné a na pořádné vyspání máte jen málo času, pravděpodobně se časem začnete cítit unaveni a bez energie. Jestliže byste byli rádi i přes divoké životní tempo ve dne aktivní a v noci se dosyta vyspali, můžete si na pomoc přizvat moderní doplňky stravy založené na moudrosti našich předků.

Pro dokonalé ranní probuzení zkuste zelený nápoj z Matcha Tea

Někdo potřebuje po ránu hrnek kávy, jinému stačí sklenice vody s citronem. Káva ale nakopne organismus na relativně krátkou dobu. Mnohem efektivnější je z hlediska dlouhodobého nabuzení zelený čaj. V něm obsažené alkaloidy navázané na třísloviny působí sice pomaleji než káva, zato mají dlouhodobější účinky. Po vypití šálku zeleného čaje se vám nerozbuší srdce z rychlého nabuzení, příval energie ale budete cítit postupně. Jedním z nejvíce účinných zelených čajů je právě Matcha Tea, který se konzumuje ve formě jemně namletého sušeného prášku z listů, který se rozmíchá v horké nebo studené vodě. Prášek z listů Matchy je bohatým zdrojem celé řady vitamínů a minerálů a kromě jiného obsahuje také látky, které efektivně pomohou s detoxikací lidského organismu.

Pro klidný spánek mějte vždy po ruce zázračnou Ašvagandu

Tato nenáročná tropická rostlina, kterou si ale zvládnete vypěstovat i v našich podnebných podmínkách, byla známa již starověkým Číňanům, kteří ji využívali jako přírodní tonikum způsobující rychlou obnovu sil. Moderním stresovaným lidem pomůže Ašvaganda navodit posilující spánek a zmírnit jejich každodenní úzkost. Ašvaganda je základní bylinou tradiční ajurvédy. Látky v ní obsažené dokážou efektivně působit na úroveň stresového hormonu kortizolu a snižovat ji. Díky tomu jsou eliminovány účinky chronického stresu a postižený je není nucen kompenzovat jinak, například konzumací nadměrného množství potravy. Užívat Ašvagandu lze ve formě prášku nebo ještě lépe přibalit do kabelky předem připravené praktické kapsle, které stačí pouze polknout a zapít dostatečným množstvím vody.

Aby se na vás dlouhodobé vystavení stresu podepsalo co nejméně, je vhodné kombinovat tyto dvě výše zmíněné bylinky. Ráno si dopřejte šálek Matcha Tea a v odpoledních hodinách začněte s Ašvagandou. První pozitivní účinky pocítíte již za několik dní a rozhodně si můžete být jisti, že budete spokojeni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.