plachta

Zakrývací plachty mají všestranné využití!

Potřebujete to zakrýt? A co vám v tom brání? Sofistikované zakrývací plachty vám ochrání dřevo, bazén, stavební materiál, pískoviště i zahradní nábytek. A spoustu dalších věcí. Kde je seženete? Dozvíte se z následujícího článku.

Jakou plachtu zvolit? Samozřejmě tu nejkvalitnější. Tedy ideálně vyrobenou z nějakého odolného materiálu. Tím je například tzv. kašírovaný polyetylen (síťovina z PVC s polyetylenem na obou stranách) s tepelnou stálostí od – 40 °C do 60 °C. To je tepelné rozmezí 100 °C!

Maximálně odolná plachta

Takováto plachta, kterou najdete například v portfoliu společnosti Plachty Štěpáník, v podstatě vše, co jí přikryjete, ochrání jak před extrémním žárem, tak i mrazem. Ale i silným větrem a deštěm. Plachty jsou totiž zároveň i nepromokavé. Buďme však konkrétní.

Zakrývací, vagónové i autoplachty

V portfoliu společnosti Plachty Štěpáník najdete plachty zakrývací, vagónové, stínící i autoplachty. Krycí plachty v gramáži 200 g/m² na bazény, kontejnery, stroje, palety, stroje, ale třeba i opláštění pergoly. V nabídce však jsou i plachty stínící (sítě na ploty) a závěsy na přehazování výrobních hal spolehlivě zabraňující tepelným ztrátám.

Krycí plachty s oky

Velmi praktické jsou krycí plachty s oky umístěnými po obvodu plachty, která usnadňují manipulaci i samotné upevňování plachet. Sháníte-li jinými slovy ideální plachtu, rozhodně jste na správné adrese.

Plachty na míru

Vybírat můžete z plachet různých tvarů, rozměrů i barev (zelená, modrá, bílá a čirá). Nejste si barvou ani materiálem jisti? Nechte si zdarma zaslat vzorek! Bude-li se vám zamlouvat, můžete si vybrat některou z plachet nabízených v e-shopu společnosti (peplachty.cz), nebo si objednat plachtu na míru. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu! Do deseti dnů bude vaše plachta připravená k odběru. Nebo odeslaná na vaši adresu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.