Camp Soline Biograd na Moru

3 tipy pro dovolenou v Chorvatsku

Plánujete vyrazit na dovolenou do Chorvatska a přemýšlíte, jaká konkrétní destinace bude nejlepší? Potom se vám budou hodit následující tipy na místa, ale i další na internetové stránky, kde najdete inspiraci pro cestování a zájezdy za výhodné ceny, díky kterým za dovolenou ušetříte zajímavé částky.

Krásná příroda

V Chorvatsku si na své přijdou i milovníci přírody. Za návštěvu určitě stojí krásný národní park Krka poblíž pěkného městečka Šibenik. Parkem protéká řeka a k vidění je zachovalá příroda i efektní vodopád. Místní příroda oplývá zajímavými druhy rostlin, ale i živočichů a nabízí zároveň osvěžující koupání v chladné vodě. Bez problémů zde můžete strávit klidně i celý den. Chorvatsko dovolená má opravdu mnoho tváří a je vhodná pro aktivně strávený i klidný relaxační pobyt, kdy načerpáte novou energii a sílu do dalších dní.

Památky a lákavé pláže

Pro objevování krásných památek a zajímavé architektury určitě nezapomeňte navštívit Dubrovník. Zajímavostí je i fakt, že se zde natáčelo poměrně dost scén z populárního seriálu Hra o trůny, kde Dubrovník simuloval Královo přístaviště. Konkrétně hradby představují efektní prvek, který dodává celému okolí na dynamice s nábojem historie. Navíc v okolí Dubrovníku se nachází pěkné pláže. Sice nejsou dokonalé na koupání, ale i přes skalnatý či kamenitý vstup nabídnou krásnou podívanou s trochou mořského dotyku.

Jeďte na dovolenou za výhodnou cenu

Pokud chcete vyrazit na dovolenou, určitě se vyplatí vybírat vhodnou nabídku buď s dostatečným předstihem, či naopak na poslední chvíli. Na internetové stránce https://www.hrvaska.net/cz najdete nabídku zájezdů do různých koutů Chorvatska. Za výhodné ceny pořídíte hlavně first minute termíny a během sezóny se vyplatí sledovat i cenově lákavé last minute nabídky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *