seduca agentura

Profesionální kurz pro pracovníky v sociálních službách

Sebevzdělávání je činností, které by se měl věnovat každý z nás. Pokud totiž chcete v nějakém oboru skutečně prorazit a být dobří, musíte proto něco udělat. A to se týká v podstatě všech oborů a sociálních služeb nevyjímaje. Právě v tomto segmentu je dobré navštěvovat příslušné kurzy, abyste se v kariérním žebříku mohli neustále posouvat.

Využijte odborný kurz

Sázkou na jistotu se vám v tomto ohledu stane kurz pro pracovníky v sociálních službách. Vzhledem k tomu, že jde o kvalifikační kurz, dozvíte se toho více než dost. Jsou to například základy ochrany zdraví, standardy kvality sociálních služeb, metody práce, odborná praxe, ale také etika výkonu činnosti. Tohle všechno vám rozšíří obzory a přinese něco praktického v rámci každodenní práce s klienty.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je spojen i s úvodem do psychologie a myslí na sociálně právní minimum. Chybět vám nebudou ani výchovné techniky, základní péče o nemocné a v neposlední řadě také krizová intervence.

Rekvalifikační kurzy po celé České republice

Pokud pocházíte z Brna, pak vás jistě osloví kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Brno. Výjimkou ale nejsou i ostatní kurzy v dalších částech Česka. Díky tomu si na své přijde opravdu každý. V rámci takového kurzu získáte až 90 hodin teorie a 60 hodin praxe. Výuka obvykle probíhá v pátek a v sobotu.

Jestliže máte zájem o kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, obraťte se na letité profesionály v tomto oboru. Mezi ně patří vzdělávací agentura Seduca, která podobných akreditovaných kurzů nabízí více než dost. Každý zájemce o rozšiřování znalostí z konkrétního oboru si přijde na to svoje. O tom se ostatně můžete přesvědčit na vlastní kůži. Seduca vás provede vším potřebným od A až do Z, ať už to budou rekvalifikační kurzy nebo kurzy na klíč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.