VÍZUM DO ČÍNY

Pro víza do Číny nově potřebujete otisky prstů

Tak moc jsme si zvykli na pohyb v Schengenském prostoru, že jsme nyní udivení, kolik vyřizování vyžaduje získání víza. Obzvlášť pokud cestujeme do země vyžadující vízum poprvé. Jestli vás čeká cesta do Číny a se získáváním víz ještě nemáte zkušenosti, doporučujeme obrátit se na odborníky.

Víza do Číny ještě donedávna nebyla ničím zvláštní. Vyplnili jste žádost, dodali všechny potřebné náležitosti, jako například pasovou fotografii, doklad o cestovním pojištění, pozvání, kopii letenek a za pár týdnů jste měli vízum do Číny doma. Od října 2019 se ovšem situace změnila.

Pro čínská víza nově potřebujete otisky prstů

Dříve pro víza Čína vyžadovala otisky prstů pouze od cizinců, dnes je musí mít i čeští občané. Pořizují se otisky deseti prstů, samotné snímání netrvá nijak dlouho, ale nezbývá vám nic jiného než se na něj dostavit do Prahy. Výjimku tvoří pouze děti mladší 14 let, osoby starší 70 let, žadatelé s postižením bez papilárních linií na prstech, politici a lidé se služebními pasy nebo ti, kteří do Číny cestují opakovaně a otisky prstů jim v posledních 5 letech již byly odebrány.

obchodni vizum m multi vstup rok vizadociny

Stále je ovšem rychlejší obrátit se na odborníky

Cestě do Prahy se nevyhnete tak jako tak, ale dlouhému vyřizování se vyhnout můžete. Aby vám Čína víza vydala, je potřeba splnit všechny náležitosti a vše vyplnit správně. Mnohým žadatelům se to na první pokus nepovede, celá doba se tak jenom prodlužuje a vyřizování se protahuje. Není lepší vyřídit všechno hned na poprvé?

Z tohoto hlediska je tedy jednodušší obrátit se na profesionály. Elektronicky jim pošlete podklady, oni vše vyřídí za vás a domluví vám datum na otisky prstů. Pokud si připlatíte, jsou schopní zajistit vám i zrychlené vyřízení. V ceně jsou zahrnuty poplatky ambasádě i vízovému centru, takže se její výše nelekejte. Provize zprostředkovateli tvoří jen část této částky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.