ekologicka soutez

Hlasujte pro finalisty ekologické soutěže E.ON Energy Globe 2022. Krásné odměny jsou připraveny i pro vás

Je to už čtrnáctý rok, co společnost E.ON hledá zajímavé projekty zaměřené na ekologii. Ani tento ročník není výjimkou, možná snad jen s drobně upravenými pravidly. Ekologická soutěž E.ON Energy Globe 2022 už nyní zná finální šestici, která vznikla ze 165 nominovaných projektů. Teď je pouze na vás, hlasovat pro absolutního vítěze.

Soutěžní projekty v TOP 6

A pro jaké soutěžní projekty se můžete rozhodovat? Právě změna pravidel se podepsala na tom, že do nejlepší šestice se dostaly projekty napříč různými kategoriemi. I díky tomu přináší finále určitou pestrost. Letošní ekologickou cenu získá některý z níže uvedených projektů.

Může to být první energeticky nezávislá obec v České republice. Nebo vám bude sympatičtější fotovoltaika integrovaná do střešní krytiny? Unikátní jsou také projekty Myco – obalový materiál z hub, který umí nahradit plast i polystyren a čištění odpadních vod v Rybí formou 190 domácích, centrálně monitorovaných čističek. Šestici finalistů pak uzavírá biotop raků v Rokycanech a úsporné řízení osvětlení Savee.

Tohle jsou ty nejlepší projekty, jejichž cílem je ochrana přírody. Myšlenka, kterou známý dodavatel energií E.ON razí už několik dlouhých let a snaží se inspirovat mnohé další. Pomozte tedy nalézt toho, kdo si odnese to nejvýznamnější ocenění v oblasti ekologie.

Ceny pro soutěžící i hlasující

Také v letošním ročníku čeká na hlavního vítěze částka 300 000 Kč na rozvoj projektu. Na své si ovšem přijdou také hlasující, jimiž jste vy. Z hlasů budou vybráni šťastlivci, kteří mohou obdržet let balónem, víkendový pobyt v chatě na stromě nebo poukázky do prodejen Hornbach.

Proto si nenechte ujít velké finále letošního ročníku ekologické soutěže E.ON Energy Globe a zapojte se do hlasování. Nejenom, že se svým hlasováním stanete součástí soutěže o ceny, ale hlavně svým hlasem přispějete na podporu dobrého projektu, který myslí v první řadě především na ekologii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.