subaru

Nové i ojeté vozy Subaru pro komfortní jízdu

V momentě, kdy se potýkáte s nepřízní počasí, špatným stavem vozovky a dalšími negativními faktory, oceníte jízdní vlastnosti vozů Subaru, které vás nenechají na holičkách za bouřky, v blátě ani na sněhu. Na tyto nezdolné automobily je spoleh.

Společnost ALM CZ, s.r.o. nabízí spolehlivé vozy značky Subaru, které si z nabídky snadno vyberete i online. Skladované vozy jsou ihned k odběru a v nabídce najdete i akční modely. Uvedené akce jsou platné vždy do vyprodání zásob. Prohlédnout si můžete nové automobily i ojeté vozy z autobazaru. Můžete se také stát i členem rodiny Subaru, aby vám neunikla žádná výhodná nabídka.

Subaru a autorizovaný servis

Autorizovaný záruční a pozáruční servis vám nabídne 24 let zkušeností s vozy Subaru a profesionální přístup. Využít můžete mechanické, klempířské i lakýrnické práce, diagnostiku vozu, kompletní opravy i úpravy ojetých i nových vozů, jejich motorů, diferenciálů a převodovek. Využít můžete i montáž zámků řadicí páky či tažných zařízení včetně zapsání do velkého technického průkazu, prodej originálních i prémiových náhradních dílů nebo pneuservis i s uskladněním pneu.

Jezděte bezpečně

Využít můžete výměnu skel, servis a plnění klimatizací nebo třeba měření a seřizování geometrie. V rámci servisu si můžete nechat vůz připravit a kompletně zajistit STK tak, aby prohlídka proběhla v pořádku. Subaru servis nabízí i zajištění prohlídky poškozeného vozu likvidátorem pro urychlení opravy nebo možnost zapůjčení náhradního vozidla, abyste zůstali mobilní i během opravy vozu.

Autobazar Subaru

Moderní výbava automobilů Subaru se opírá o dlouholetou tradici. Automobilka Subaru se datuje do roku 1917, tedy k úplným počátkům automobilismu. Dnes je součástí koncernu Fuji Heavy Industries a opírá se o japonskou preciznost a má pobočky po celém světě. Díky tomu se nemusíte bát využít ani bazar Subaru a vsadit na ojetý vůz. Kromě výroby automobilů firma působí i jako letecká laboratoř, kde není žádné místo pro sebemenší selhání. Vozy značky Subaru patří k nejspolehlivějším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.