VIZUALIZACE scaled

Kdy se bez geodetů neobejdete?

Máte představu, co vše zahrnují geodetické služby? Může se vám stát, že některou z nich budete potřebovat. Pak se obraťte na specialistu v oboru geodézie, firmu VISIONPLAN-3D. Pomůže vám s podklady pro projekt domu, když se rozhodnete stavět, také vám vypracuje dokumenty pro katastrální úřad. VISIONPLAN-3D poskytuje geodetické služby veřejnosti i podnikatelským subjektům.

Můžete si nechat zaměřit pozemek, vytyčit stavbu, vypracovat geometrické plány pro katastr, například zanesení stavby, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene. Pro firmy VISIONPLAN-3D provádí laserové skenování, fotogrammetrii, 3D modely, digitální modely terénu a řadu dalších geodetických prací. VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologii pro přesná měření, vytvoří vám také virtuální prohlídku nemovitosti.

Firma VISIONPLAN-3D, poskytující geodetické služby v Plzni, si zakládá na kvalitně odvedené práci, rychlosti a časové flexibilitě. Má za sebou několikaleté zkušenosti s nejrůznějšími typy řešení, včetně nekonvenčních zakázek. Prohlédněte si ukázky realizací na webových stránkách společnosti VISIONPLAN-3D a využijte možnosti sjednat si nezávaznou konzultaci zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *