PC logo

Herní noťas levně? Zkuste repasované herní notebooky

Herní počítače a notebooky patří k těm nejdražším. Ostatně, často se říká, že právě herní průmysl nutí výrobce hardwaru přinášet stále vyšší a vyšší výkon. Hry jsou náročné na RAM, grafickou kartu, zároveň potřebujete rychlý monitor, dobrou klávesnici. Není divu, že herní počítače stojí majlant.

Herní počítače a notebooky stojí nepochybně víc než kancelářský stroj. Bavíme se o desítkách tisíc, některé herní notebooky vás přijdou bez problému i na padesát tisíc korun! Jenže jak dlouho by na takový notebook běžný člověk vydělával?

Na hraní jsou perfektní repasované herní notebooky

Kupovat si stroj s horším výkonem není řešení. Sice ušetříte, ale nejnovější hry si rozhodně nezahrajete, protože na ně výkon prostě nebude stačit. Takže jak si zahrát, a přitom neutratit dvě výplaty? Řešením jsou repasované herní notebooky.

Možná už jste někdy o repasovaných noteboocích slyšeli. Jde o takové notebooky, které již byly používány, nicméně potom je prohlédl odborník, opravil případné nedostatky a stroje mohou jít znovu do prodeje.

Odkud pochází repasované herní notebooky?

Jako repasovaná technika se prodává nejčastěji vybavení z velkých korporátních firem. Tam mají svá pravidla, podle nichž mění techniku například každé tři roky, nezávisle na tom, zda je, nebo není funkční. Vy si tak můžete koupit zánovní repasovaný notebook, který je v perfektním stavu, protože doposud sloužil pouze na kancelářskou práci.

Jaké jsou ceny repasovaných notebooků?

Záleží pochopitelně na tom, jaký výkon si představujete. Stroj s procesorem Intel Core i7 a 4 GB RAM pořídíte kolem pěti tisíc korun. I v segmentu repasované techniky ale narazíte na dražší kousky. Třeba HP Zbook s Intel Core i7, 16 GB RAM, 256 GB SSD a grafickou kartou Nvidia Quadro 2 GB pořídíte za třináct tisíc. Podívejte se na herní repasované PC-https://www.malicomputer.cz/herni-notebooky/ a prohlédněte si ceny sami. Na každý repasovaný notebook navíc máte 12měsíční záruku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.