small

Zažij parádní únikovku v Praze: Kletba Vyšehradu

Láká tě skvělá úniková hra v Praze? Tak to pro tebe máme parádní tip. Jmenuje se Kletba Vyšehradu a je to nejoblíbenější hra od Hunter Games. Získala už více než 1 000 hodnocení. A to moc dobrých hodnocení.

Proč je tak oblíbená? Určitě proto, že se odehrává na krásném Vyšehradě, jde o venkovní únikovku. Příběh má mimořádné napínavý, dalo by se říct až hororový. A to nejlepší na konec: můžeš ji hrát i v noci.

Kletba Vyšehradu má 2 hodiny a dlouhá je 3 kilometry. Užiješ si 30 záludných úkolů. A hromadu napětí.

O čem je únikovka Kletba Vyšehradu?

V téhle mimořádné napínavé únikovce v Praze tě čeká příběh dvou bratrů. Jeden nedávno zemřel, podle policie šlo o sebevraždu. Ale to se druhému bratrovi nezdá. Ví, že je za tím něco víc.

A také ano, kolem Vyšehradu se něco děje. Něco děsivého, temného a nebezpečného.

Edward je připravený přijít záhadě na kloub. Zjistí, proč jeho bratr zemřel. A co se to tu vlastně děje. Nebo snad… ho to dostane dřív?

Je to na tobě. Musíš rozluštit všechny záhady a tajemné úkoly. Vylušti tajemství Kletby Vyšehradu dřív, než se stane něco hrozného.

Jak si Kletbu Vyšehradu zahrát?

Úplně jednoduše. Venkovní únikovky od Hunter Games nemusíš rezervovat ani domlouvat předem. Prostě si stáhni herní aplikaci Hunter Games a pak si na jejich e-shopu kup únikovou hru Kletba Vyšehradu. A pak můžeš začít hrát kdykoliv se ti bude chtít. Stačí dorazit na start a jde se na to. A nezapomeň, že pokud se nebojíš, můžeš si hru zahrát i v noci.

Cena hry je vždy za celý tým. Takže můžeš vzít spoluhráčů kolik jen budeš chtít. A čim víc vás bude, tím levnější to každý z vás bude mít. Můžete si klidně zahrát i v několika týmech souboj o to, kdo je nejlepší ze všech.

Kletba Vyšehradu rozhodně patří mezi nejlepší únikovky v Praze. Takže rozhodně neváhej a vydej se na skvělé dobrodružství, u kterého ti bude krev tuhnout v žilách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.