Mobilní příslušenství – držák na telefon do auta, bezdrátová nabíječka a selfie tyč s tlačítkem

Zná to bezpochyby každý řidič dopravního prostředku. Jedete někam dál, potřebujete rychle připevnit mobilní telefon na palubní desku, aby fungoval, jako navigace. Usazení do manuálního držáku je však moc pracné, takže musíte zastavit. Časté vypadávání za jízdy je navíc tím nejhorším scénářem.

JistýKup.cz - držák na telefon do auta, bezdrátová nabíječka a selfie tyč s tlačítkemJestliže se těmto neduhům chcete vyvarovat, pořiďte si magnetický držák na mobilní telefon do auta. Ten vám přináší internetový portál JistýKup.cz. Držák v magnetickém provedení, s nímž se pojí především vysoký komfort a pohodlí při usazení telefonu. Mimo to se jedná o nenápadný doplněk palubní desky.

Univerzální magnetický držák na mobil do auta

Co takhle selfie tyč s tlačítkem?

Není to samozřejmě jenom výše uvedený magnetický držák do auta, který je možné na tomto e-shopu zakoupit. Produktová nabídka je daleko rozmanitější. Ta uspokojí například ty, jež si na svých výletech a kdykoliv během dne rádi pořizují fotografie sebe sama.

Od nynějška může být tato činnost podstatně jednodušší a zábavnější. Dopomůže vám k tomu selfie tyč s tlačítkem. Ta je primárně určena pro telefony iPhone a Android. Skladný doplněk v několika barevných variantách. Pohodlné složení vám zaručí, že se vejde do jakékoliv kapsy.

Rychlé upevnění, malé rozměry a kvalitní zpracování selfie tyče s tlačítkem osloví každého milovníka skupinových fotek a selfie.

Selfie tyč s tlačítkem pro mobilní telefon

Nabijte si mobilní telefon bezdrátově

Nebaví vás neustále připojovat telefon ke klasické nabíječce? Potom se vydejte daleko praktičtější cestou, jíž představuje bezdrátová nabíječka. Telefon položíte na speciální nabíjecí podložku zapojenou do sítě a o vše ostatní se již postará technologie Qi Wireless.

Nebojte se novodobého pokroku a usnadněte si používání mobilního telefonu. Navštivte internetový e-shop JistýKup.cz, kde máte možnost zakoupit originální a nadčasové příslušenství. Poddejte se unikátním doplňkům a jejich praktickým funkcionalitám, jež vám poslouží kdykoliv během dne.

Bezdrátová nabíječka pro mobilní telefony s technologií Qi Wireless

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.