przpravy.cz ergo cz nahledovy

Majetkové pojištění může řešit třeba také nahodilé poškození. A znáte pojištění odpovědnosti?

Pokud se rozhodnete pojistit, ať už je důvod jakýkoliv, je potřeba si uvědomit, že tím především chráníte sebe či své finance. Jste totiž připraveni na nečekané situace, které často nelze ovlivnit. Samozřejmostí je pro každého pojistit si nemovitost, ale v mnoha oblastech se na pojištění neprávem zapomíná. Pokud si však vyberete dobrou pojistku, může vám v případě pojistné události ušetřit mnoho peněz a starostí.

Pojistka na nešikovnost

Mezi nejobvyklejší druhy pojištění patří majetkové pojištění. V takovém případě se může jednat třeba o pojištění prodloužené záruky, pojištění nahodilého poškození a odcizení, nebo také pojištění obytných a kancelářských budov. Zvolíte-li pojištění majetku od ERGO pojišťovny, můžete si pojistit třeba váš mobilní telefon. V současné době se jedná o poměrně drahé přístroje, které jsou zároveň křehké. A tady se vám může také hodit, pojistit si zařízení proti nahodilému poškození.

przpravy.cz ergo cz

Pojistit si lze ale celou řadu dalších zařízení, jako jsou třeba:

  • Počítače a tablety
  • TV, audio a video elektronická zařízení
  • Foto a video technika

Zkrátka libovolná drahá elektronika, kde vás její poškození může stát mnoho peněz. Využít můžete celé řady produktů na trhu, vybrat si ten, který bude určen vám na míru. Například zmiňovaná ERGO pojišťovna umožňuje pojištění výrobků na jeden nebo na dva roky, a to při velmi příznivé ceně. Není tak pravdou, že by vás pojistka tohoto typu vyšla příliš draho a byla tak nevýhodná. V porovnání s případnými náklady, které mohou vzniknout v případě poškození drahého přístroje, je cena pojištění zanedbatelná.

przpravy.cz ergo cz

Nešikovnost se může projevit také jinak

Vlastní nešikovností si ale nemusíte poškodit pouze své zařízení. Škoda může vzniknout také na cizím majetku. V těchto ohledech je dobré mít pojištění odpovědnosti za škodu. Některé pojišťovny jej nabízejí dokonce jako bonus k jiným pojišťovacím produktům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.