timeline

Jste unaveni? Odjeďte na hory

Dovolená na horách nemusí probíhat pouze v zimě. Hory mají totiž tu vlastnost, že mohou nabídnout něco zajímavého v každé roční době. Tím hlavním je pohoda.

Jste unaveni? Odjeďte na hory

Hory mají na nás odedávna zvláštní vliv. Tím, že jsou tak majestátné, dokážou uklidnit naši psychiku a dodat nám životní pohodu rychleji a rozhodně příjemněji nežli nějaké medikamenty. Hory bychom tedy měli navštěvovat pokaždé, když si chceme odpočinout, načerpat nové síly nebo si protáhnout tělo při nějaké fyzické aktivitě.

  • Možnost relaxace i různých sportovních a turistických aktivit Vám nabízí ubytování Krkonoše.
  • Poznáte tu, že hory se nemusejí navštěvovat jen v zimě, ale že je tu krásně po celý rok.

Apartmány jsou vybavené vším potřebným, co může zlepšit váš komfort. Využít můžete saunu, společenskou místnost, úschovnu lyží.

O zábavu i odpočinek je postaráno

Apartmány se nacházejí pouhých 200 metrů od turistických a běžeckých tras. A až budete unaveni, pak se můžete dojít osvěžit do nedaleké útulné hospůdky.

  • Druhou možností je využít otevřený bar přímo v apartmánu a bavit se podle svého gusta.

Ubytování je nabízeno v několika typech. Pro náročného návštěvníka je připraven APARTMÁN EXKLUSIV, kde najdete i masážní sprchu, saunu a krásný výhled z pokojového balkónu. Ve všech apartmánech je k dispozici vlastní sociální zařízení, kuchyňka i televize.

Vhodné místo na společenská setkání

V současné době jsou velice oblíbené wellness pobyty. Každý si pod tímto pojmem představuje něco trochu jiného. Pokud je Vaší představou příjemné prostředí, krásné okolí a navíc sauna, ochlazovací bazén, relax zóna nebo posilovna, pak jste na správném místě.

  • Ubytování Krkonoše mohou využít i vícečlenné skupiny, například pro rodinné oslavy nebo setkání se spolužáky po letech.

Dostatečná kapacita parkování je zajištěna přímo u apartmánu. Dovolená na horách je vhodná pro páry, rodiny i pro samotáře, kteří si chtějí spíše od lidí odpočinout a jen tak se toulat po okolí. Je to prostě možnost odpočinku pro každého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *